The Sims 3: Refresh Onaylandı

The Sims 3: Refresh paketine EA’den onaylama geldi. Henüz çıkış tarihi hakkında net bilgi verilmezken The Sims 3: Refresh içinde tüm güncellemeri taşıyan bir paket olacak ve kutulu olarak satışa çıkacak. Eğer The Sims 3: Refresh yakın bir zamanda çıkarsa oyun kutulu olarak satışa çıkacağı için The Sims 3’e herhangi bir yeni güncelleme gelemez çünkü Refresh’in içinde tüm güncellemeler olacak. Durum böyle olunca da çıkış tarihinin 2013’ün ortalarında olması bekleniyor.

12 Yorum

 1. güzel bir habermiş acaba ne olacak :)
  ilk düşüncem
  aslıda EA sıra bozmadı 6. Stuff Paketi ~ Katy Perry ; Sims 2 İkea gibi bir paket gibi görünüyor

  diğer düşünceye ise EA sıra bozduysa

  ağustos paket gelmesi lazım yoksa EA sıra bozdu zaten paket peş peşine mi gelecek ? 2 paketi birleştirecekler öylemi sunacak
  sunacak heyecanlarla bekliyoruz

  daha çok 1 düşünceyi savunuyorum sırayı bozmadı EA

 2. burkay simvip diye bir site var biliyosundur oraya bir girsen orda sims 3 supernatural ile ilgili bişeler var lansman tarihi heralde bişe ler yazıyo bir baksan

 3. Yeri değil ama sonradan edit family yapmak için bir mod var mı mesela birini sonradan büyükannen olarak eklemek için?

  1. Ailene yeni birilerini katabilirsin ancak onları akraba yapamazsın diye biliyorum.

  1. Aslında Edit Town’da yeni bir aile yapıp o ailenin bir Simiyle evlenirsen otomatik olarak o ailedeki insanlarla da akraba olursun. Daha sonra gereksiz Simleri de silersin.

 4. Sorun o değil, tüm aile bağları birden silindi, onları yine dede-torun falan yapmak istiyorum

  1. Sanırım onları tekrar akraba yapman imkansız. Eğer daha önce save’lerinden birini yedekliysen o save’ine geri dönebilirsin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir