The Sims 3 için Yeni Güncelleme[1.67]

Bu güncellemeye eminim birçoğunuz çok şaşırmıştır çünkü henüz geçen haftalarda yeni bir güncelleme çıkmıştı. Ancak yeni güncellemenin bazı bilgisayarlarda yarattığı sorunlar yüzünden yaklaşık 170MB büyüklüğünde yeni bir güncelleme daha indirilmeye sunuldu. Güncelleme oyuna yenilikler eklemezken yalnızca varolan bazı hataları düzeltmiş.

30 Yorum

 1. ya ben bir şey sormak istiyorum bugün 1.67 yi yükledim ve oyunu açtım ama açılınca main menude sorunlar oluşuyor play tıklıyorum açılmıyor falan kafayı yedi oyun napabilirim ?

 2. ama hata vermiyor ki main menu açılıyor play e tıklıyorum mesela bir sey olmuyor ya da town secicem çıkmıyorlar buda mı crackten olur ?

 3. merhaba ben birkaç aydır sims oynuyorum fakat 3 gündür falan oyunu açtığımda siyah ekranda kalıyor ve dönen mouse imleci yassılaşıyor görev yöneticisini açtığımda yanıt vermiyor yazıyor. ekran kartı da güncel. sebebi ne olabilir.

  1. İnternetten indirdiğin ekler oyunu bozmuş olabilir.
   Ya da crack’in oyunda sorun yaratıyor olabilir.

 4. THE SIMS 3 v1.67.2 Crack yokmuu yaaa :( update ettim şansıma version bu çıktı :/// lütfen ayrdımcı olun

  1. İnternette çalışan crack’ler mevcut. Ne yazık ki buradan paylaşım yapamıyoruz.

 5. Bir şey sorabilir miyim? Launcher’da update’ye basınca yanıt vermiyor. Şu an 1.42 sürüm ve 1.67 olması için o buton çalışmalı. Oyun orjinal. Sizce sorun nedir?

  1. Oyunun yüklü olduğu PC internete bağlı değil mi? Ayrıca Origin’in de kurulu olması gerekiyor.

 6. gençler crack bulamıyorsanız google a the sims 3 1.67.2 indir yazın. zaten hem patchi hem de crack indiriyor . crack ini kullanın ben öyle yaptım.

 7. ya arkadaşlar bu oyunu güncelledim daha dün indirdiğim iki ek paket ve base game açılmıyo deliricem valla ya crack yapmaya çalışıyorum, .dll yi bin dosyasına atamıyo

 8. arkadaşlar bende bir sorun var ne yaptıysam olmuyor sims 3üm orijinal ve 2 eklenti hariç (stuff)bütün eklentiler var. Sorunum şu oyunu oynarken çok geçmeden oyundan atıyor nedenini çözemedim ne yapıcam ben sistem gereksinimleri yetiyor ama bir türlü olmuyor

   1. Ama oyunda çok geçmeden atıyor bunun nedenini çözemedim oyuna girdikten 5-10 dk. sonra atıyor deliricem. Ve ayrıca tüm indirdiklerimi sildim :/

 9. bu arada bana sims 4 CAS demosu ne zaman gelir her dakika origine bakıyorum :D :D :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir