The Sims 3 için Yeni Güncelleme[1.57]

2009 yılından bugüne kadar sürekli geliştirilen ve güncellenen The Sims 3 için yepyeni güncelleme yayımlandı. The Sims 3: Movie Eşya Paketi’nin güncellemesi olan bu güncelleme sayesinde (nihayet) University Life’ta arkadaşla fotoğraf çektirme sırasındaki donma giderilmiş. Ayrıca güncelleme ile birlikte Island Paradise yüzünden oyuna eklenen sorunların da bir çoğu ortadan kaldırılmış.

9 Yorum

  1. Ben bu güncellemeyi yaptıktan sonra oyunum açılmamıştı hata verip kapanmaya başlamıştı sanırım sürümü değiştiği için öyle oldu :/ Onca eklenti paketiyle birlikte oyunu da sildim artık oynamıyorum tamamen sims 4 e konsantreyim :PPP

  2. Off salak ben!! Crack varmı diye kontrol etmeden update yaptım yardım et burkay..veya başkası.kim olursa!!

  3. Ben sims3 ü originden indirdim, oyunu güncellemeden önce hiç bir sorunu yoktu yani açılıyodu oynanıyordu,sonra paket yüklemek isteyince güncelledim. ama güncelleme yaptıktan sonra hata veriyor. oyunu daha öncede böyle yaptığı için kaldırıp geri indirdim ama açıkçası internetten indirdiğim için zahmetli ve yavaş oluyor 4 5 saatimi alıyor. Oyunu açabilmek için napmam gerekiyor?

    1. File not found adlı hatayı veriyor sanırım. Bu hatayı crack yaptığın için alıyorsun. Güncellemeyi yapmadan önce crack dosyasını silip yerine orijinal dosyaları koymalısın.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir