The Sims 3: Aurora Skies Rezilligi

Biliyoruz ki dün The Sims 3: Aurora Skies adında yeni bir indirilebilir kasabanın duyurusu yapıldı. Bana kalırsa bu duyuru hiç gelmeseydi çok daha iyi olurdu. The Sims 3: Monte Vista da aslında harika sayılmazdı ancak en azından orta çağ atmosferini hissettirebiliyordu ve yapılar da güzel sayılırdı.

Ancak bu kasaba hem atmosfer olarak, hem coğrafya olarak hem de yapılar olarak tam anlamıyla felaket görünüyor.  Yayımlanan ilk fotoğraflara baktığımız zaman kasabanın çok küçük ve coğrafya bakımından şelaleri dışında herhangi bir zenginliği olmadığını görüyoruz. Öyle ki ağaçlar bile gelişi güzel yerleştirilmiş gibi. Evlerin odunluğuna ise söyleyecek laf bulunmuyor açıkçası.

Kasabanın premium içerikleri ve geceleri ortaya çıkıp, renk değiştireceği söylenen kuzey ışıkları ve termal su alanları bile kasabayı kurtarabilecek gibi görünmüyor. İçinizden birilerinin bu kasabadan çok daha iyisini yapabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Not: Bu tamamen kişisel bir görüştür. Katılıp katılmamak tamamen size kalmıştır.

14 Yorum

  1. Yani bazi yonleri senin dedigin gibi dogru ama bu kasaba
    Yinede ben begendim ve her zaman yaptigim gibi internetten indirecegim çıktığı zaman

  2. Sey bi de benim dusuncem eger beyenmiyorsaniz yine de indirin ama internetten neden mi hava balonunu merak etmediniz mi ya da kutup isiklarini ya renkleri degisiyorsa ama ben burkay a katiliyorum bir de :) ben bu kasabanin periler için yapıldığı düşünüyorum

  3. ben kasabayı sevdim şekli felan güzel ama ne biliyim sims 2 oyunu gibi, grafikler çok kötü burkayın da dediği gibi ağaçlar rastgele yerleştirilmiş gibi en kötüsü de binalar zaten. yoksa güzel bir kasaba . kuzey ışıklarını çok merk ettim

  4. Bencede bu son hali değildir yani sadece plandan bir parçadır, daha iyi birşeyler olabilir ümidi kesmeyelim :D

  5. daha geliştirme aşamasında olduğu için basit gözüküyor ama 1 kaç eklemeden sonra güzele olabilir

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir