Roaring Heights ile 1930’lar (Ya da bilinmeyen yıllar)

Roaring Heights“Happy birthday Mr. President, happy birthday to you”

Marliyn Monroe, eski A.B.D. başkanı J.F. Kennedy’nin doğum gününde böyle seslenmişti ona. Roaring Heights’ın  her köşesi bana klasikleşmiş doğum günü şarkısını sesi ve kendisi ile süsleyen Marliyn’i hatırlatıyor. Her köşede onun zamanından Sims’e aktarılmış permalı, bakımlı bayanlar ve şık takım elbiseli beyler günümüz şehirlerinde görmeye pek alışkın olmadığımız şeyler sanırım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hakkında kısmına gelirsek, kasabanın ihtişamlı zenginliği, lüks hayatı, avangart arabaları ve yaşam tarzı ben dahil bir çoğumuzun görmediği zaman dilimlerinden bize gelmiş. Premium İçerik paketinde size bu avangart arabaları tamir ederek araba sahibi olma imkanınız mevcut.
Ayrıca şehcar repairingir gökdelenler ve eğlence mekanları konusunda gayet zengin. İsterseniz Rollercoaster’a binebilir, sevgilinizi bir pub’a götürebilir en olmadı şehrin güzel silueti ile kendi göz sefanızı sahillerinde sürebilirsiniz. Bunu yaparken siminizi incelemek inanın çok eğlenceli. Belediye binasının duvarlarına,

roaring heights

yayınlanan Sims 4 videolarından tanıdığımız Andre, Gloria gibi karakterlerin rölyeflerinin bulunması artık Sims 3’ten Sims 4’e açık göz kırpışlarını fark edeceksiniz. Bununla birlikte sizi şaşırtacak derecede çok sayıda Sims 2 ve Sims 1’den kalma ailelerde burada mevcut.

Size söyleyeceğim bir başka konu ise Sims 3 Store’un ömrünün son demlerini yaşarken neden bu güzel şeyleri yumurta kapıya gelince hazırlaması. Kasaba Store’da iki farklı seçenek ile satışta.  Simpoint dahil olduğu kampanya kıvamında ki bu paketler 20-35 $ arasındayken para yerine Simpoint ile ödemek isterseniz 1900’ü cebinizden çıkarmak gerekecek.

Son sözlere gelecek olursak, sahil kıyısındaki bir mesire alanına giden çifte kumruların arasında aklımdan bunları nasıl öldürsem acabanın dışında Frank Sinatra’nın “Fly me to the moon” parçası geçiyor. İşte size şarkılı Roaring Heights fragmanı;


İyi seyirler!