Origin’den İştah Açıcı Black Friday İndirimleri!

    Electronic Arts Origin’i Steam’e rakip olarak piyasaya çıkarmış fakat indirim konusunda rakibinin yanına yaklaşamamıştı. Geçtiğimiz gün başlayan sonbahar indirimleriyle dikkatleri üzerine çeken Steam’in indirim atağına karşılık Origin cephesinden şaşırtıcı bir sürpriz geldi. EA, Black Friday için Origin’de bir kampanya başlattı. Ancak bu kez kampanya, gerçekten dikkat çekici fiyatlarla karşımızda.

    Yayınlanan indirim listesine şöyle bir baktığımızda, çıkışının üzerinden çok fazla geçmeyen Battlefield 4, Need for Speed: Rivals ve FIFA 14 gibi yapımları indirimde görüyoruz. Bu kampanyayla birlikte saydığımız oyunları 35’er eurodan satın almak mümkün oluyor.

    Listenin geri kalanında ise kaçmayacak fırsatlar kendine yer ediniyor. Örneğin Battlefield serisinin unutulmayacak multiplayer deneyimi sunan oyunlarından Battlefield: Bad Company 2’yi sadece 1 euroya satın almak mümkün. Ya da Metacritic ortalaması 81 olan Kingdoms of Amalur: Reckoning’i sadece 4 euroya satın alabilirsiniz. Bunların haricinde Mass Effect serisinin oyunları da oldukça ucuz fiyatlarla kampanyada kendine yer edinmiş.

    EA gibi bir firmadan pek de beklemediğimiz kampanyadan buraya tıklayarak yararlanabilirsiniz. Kampanya 3 Aralık’a kadar sürecek.

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir