EA Oyunlarında Bahar Kampanyası

     Türkiye’nin en büyük oyun dağıtıcısı Aral’dan en beğenilen Electronic Arts oyunlarında %45’e varan indirim oyunseverler için geliyor. 2012 yılına damgasını vurmuş, 2013’ün ise en yeni çıkan oyunlarına muhteşem fiyatlarla sahip olma fırsatını kaçırmayın.


Oyunseverlerin heyecanla beklediği 2013 yılının ilk büyük aksiyon oyunu olan %100 Türkçe CRYSIS 3, bu neslin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen DEAD SPACE 3, E3 Oyun Eleştirmenleri tarafından “En İyi Spor Oyunu” ödülü kazanan FIFA 13, en çok satan yaşam simülasyonu olan THE SIMS 3 ve savaşın en gerçekçi yüzü ile oyuncuları karşı karşıya getiren BATTLEFIELD 3’ü koleksiyonunuza katma fırsatını kaçırmayın.

     PC, PS3 ve XBOX 360 formatlarında geçerli olacak bu kampanya da en yeni ve en sevilen EA oyunlarını 29 MART – 15 NISAN tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm satış noktalarından indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Electronic Arts oyunları %40’a varan indirimlerle Playstore’da.

12 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, yılın enpopüler Electronic Arts oyunları olan “Fifa 13”, “Need for Speed Most Wanted” ve “Medal of Honor Warfighter”da %40 indirim fırsatı oyunseverleri bekliyor. Oyunseverler indirimlere ulaşmak için buraya tıklayabilirler.

Basın Bülteni

0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir