Sim Dünyası Ekibine Tasarımcılar Aranıyor!

SD-avatar7

 

Hepinize merhaba. Bildiğiniz gibi bir süredir forumumuz aktif durumda ve birbirinden güzel simler, evler ve kıyafetler paylaşıldı. Öncelikle hepinize forumdaki yaptığınız paylaşımlar için teşekkür ederiz. Asıl konumuza gelecek olursak, forumda görev yapacak yetenekli arkadaşları ekibe almak istiyoruz. Alacağımız kişiler; sim yaparak “Sim Yapımcısı”, ev yaparak “Mimar” ve kıyafet tasarımı yaparak “Tasarımcı” rütbesi alacaklar. Şunu söylemeliyim ki, kaç kişi alacağımız belli değil. Sayısı, yapılan başvurulara ve kişilerin yeteneklerine bakılacaktır. Forumumuzda tasarımcı rütbesi alabilmek ve ekibe katılmak için yapmanız gereken tek şey; forumda ilgili bölümlere konunuzu açarak sim, ev ya da tasarımlarınızı paylaşmanız, açtığınız başlığın linkini de başvuru yaparken ” Sim Dünyası Sayfamıza ” mesaj olarak atmanız.

Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus, sadece bir paylaşıma bakarak rütbe vermiyoruz. Paylaşım yaparken bir kaç tane yapmalısınız ki, kimlerin gerçekten yeteneği olup olmadığını anlayalım. Başvurularınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Not: Belirli bir başvuru süresi yok, forum açık olduğu sürece işinde iyi olanlar alınacaktır.

11 Yorum

 1. Ben de çok isterdim katılmayı ama bende pek yetenek yok :S Belki yeni paylaşacağım ev beğenilir. Ben de katılan herkese başarılar diliyorum :). Ne zamana kadar sürecek ki?

 2. Öncelikle paylaşım yapan herkese teşekkür edip ekip işine açıklık getirmek istiyorum. Altan’ın dediği gibi forumumuzda paylaşım yaparak ekibimize katılmanız mümkün ancak yetkiniz paylaşım yaptığınız bölümle sınır olacaktır. Mesela bir mimarsanız sadece ev paylaşım bölümünde yetkiniz olacaktır. Bunun yanı sıra ekipte olduğunuz için Sim Dünyası’nı daha iyi bir hale getirmek için fikir ve yardımlarınızı sunabilirsiniz.

  1. Uzman yada moderatör alımı gibi zamanı sınırlı değil. Forum açık kaldığı sürece kendini gösteren, alanında iyi şeyler başaran kişilere tasarımcı rütbesi vereceğiz.
   Tasarımcı olacak arkadaşları yine SD ekibi seçecek. İleri ki dönemlerde yeni tasarımcı olacak arkadaşları da kıdemli tasarımcı arkadaşlar önerip, yine eğer uygun görülürse rütbe verilecek.
   Paylaşımların güzel Eca. Biraz daha CC kullanırsan neden tasarımcı olmayasın? :)

 3. Mimar olmak isterdim fakat bu sene deli gibi üniversite sınavına çalışmam gerek

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir