Supernatural

The Sims 3: Supernatural

The Sims 3’ün yedinci eklenti paketi olup Doğa üstü yaratıkları konu alan pakettir. Paketle birlikte oyuna cadılar, periler, zombiler, vampirer ve kurtadamlar ekleniyor. Oyun ise eylül ayının başında piyasaya sürülecek.

Fragman:

Türkçe Altyazı:

Not:Eğer video Türkçe Altyazılı başlamadıysa videonun sağ alt kısmından ”CC” butonuna basın ve ”Turkish-Türkçe” seçeneğini seçin. Ayrıca ”Change Quality” kısmından da videoyu HD yapabilirsiniz.

81 Yorum

 1. Ben göremedim ve o değiştirmeleri flan cd nin üstünde mi yapıcam kopyladım masaüstünde mi the sims oynunda mı hiçbir şey anlamadım

 2. Peki bilyorum seni üok fazla rahatsızz ettim ve çok vaktini aldım benim hiç arkadaşım olmadığı için ( okul arkadaşlarım dışında ) kendimi the simse adadım o oyun bana çok zevkli geliyor. O dosyaların adı ne biliyor musun ünternette tüm siteler aynı şeyi söylüyor onların dediklerinden hiç birşey anlamadım

 3. :( : peki tamam :( vaktini harcadıysam özür dilerim bütün yardımların için teşekkürler

 4. burkay abi bu oyunda istesem adamı ajan çocuğu süper kahraman adamın kardeşinide ninja yapmak mümkünmü

  1. Ninja yapamazsın ancak uzak doğu dövüşçüsü yapabilirsin eğer WA eklentisi varsa. Ajan içinse Ambitions eklentisi gerek.

 5. oyunu update yaptım fakat oyun açılınca no game disc found ! PLEASE İNSERT THE SİMS TM 3 SUOERNATURAL DİSC BEFORE PROCEEDİNG yazısı çılıyor ne yapmak gerek?

 6. Eğer bir seçim yapsaydın bu Supernatural mı yoksa Seasons mı olurdu? Aynı şey Supernatural ile Late Night içinde geçerli.Fikirlerine göre hareket edeceğim :)

  1. Late Night’ı seçerdim. Supernatural bir ”simülasyon” oyununa yakışmamış bence. Late Night oyuna çok daha gerçekçi hava katıyor ancak Supernatural oyunu daha arcade bir hale sokuyor. Ayrıca iki kasabayı karşılaştıracak olursak Bridgeport gökdelenlerin yükseldiği, diskoların gece kulüplerinin bulunduğu bir modern şehir. Moonlight Falls ise kasvetli, karanlık bir kasaba. Bence sadece kasabalardan bile karşılaştırma yapabilirsin. Tabii ki vampirdir kurtadamdır bu tür hikayelerden hoşlanıyorsan Supernatural tam sana göre.

 7. Tekrar merhaba :D
  Supernaturali torrent yükledim diyelim, TheSims3 birde Supernatural dosyalarına c.rack atmama gerek var mı ?(Orjinal Island Paradise,Seasons,Late Night var ve oyunum güncel.)
  Yoksa direk Supernatural yüklenmesi yeterli mi ?

 8. merhabalar bende olan eklentiler:
  1.Wa
  2.ambitions
  3.late night
  4.show time
  5.seasons
  6.into future

  geri kalan eklentileride alcam bi sıra yapar mısınız?
  1.şu
  2.bu
  gibi

  1. Vallahi yanlış yönlendirmek istemem ama benim sıram şöyle olurdu:
   1. University Life
   2. Generations
   3. Pets
   4. Island Paradise
   5. Supernatural

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir