Yenilenecek Türkçe Yama Hakkında

Merhaba arkadaşlar, hepimizin bildiği gibi gelen yeni güncellemeler ve The Sims 4: City Living’in satışa sunulmasıyla birlikte yayımladığımız yama güncelliğini yitirdi. Biz de bir yandan güncellemeleri düzenlemeye çalışırken bir yandan da City Living’i çevirmeye başladık.

Ancak paketin yayımlanması tam da vize zamanlarına denk geldiği için çevirinin beklediğimizden daha yavaş ilerlediğini üzülerek belirtmek istiyorum. Biz de The Sims 4: City Living Türkçeye çevrilene kadar şöyle bir şey deneme kararı aldık.

tryama

Çevirdiğimiz güncellemeleri The Sims 4: City Living’ten ayrı olarak yayımlayacağız, böylece bu eklenti paketine sahip olmayanlar boşu boşuna beklememiş olacak. Ayrıca City Living’e sahip olanlar da boş satırlarla karşılaşmayacak. Oyunun City Living kısmı İngilizce olacak, diğer kısımlar ise Türkçe olacak.

Güncellemelerin Türkçeye çevrilmiş halini bu hafta içerisinde yayımlamayı planlıyoruz. Hepinize mutlu Simlemeler!

8 Yorum

  1. Peki şuan indirsem boş satırlarla karışalır mıyım ? living city paketi mevcut ama diğer paketlerimin türkçe olmasını istiyorum.

    1. Şu an indirirsen karşılaşırsın, son güncellemeyi çevirdikten sonra yüklememizi beklemelisin.

  2. Şuan Living city dahil bütün eklenti paketlerine sahibim. Türkçe yamayı yüklemek istiyorum sitenizde ki yamayı eklediğimde boş satırlarla karşılaşır mıyım ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir