The Sims 4’ün Gelecek Eklentileri Hakkında Söylentiler

Dedikodulara göre dünyanın farklı bölgelerinde bulunan birçok oyuncuya gelecekte görmek istedikleri The Sims 4 eklentileri hakkında birer anket yollandı. Eklentiler haricinde en çok hangi yaratığı(peri, kurt adam, daha fazla gelişmiş bir uzaylı türü vs.) ya da hangi mesleği(süper kahraman, öğretmen vs.) oyunda görmek istersiniz tarzı birkaç soru da ankette kendine yer buldu. Tabii ki yazının başında da belirttiğim gibi bunlar sadece dedikodu. Bu anketlerin gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor.

Anketin en başında The Sims 4 Fashion Forward adı verilen bir oyun paketi bulunmakta. Bu paketin açıklamasında yazanlara göre artık sıfırdan kıyafetler tasarlayabilecek, model olabilecek ve çeşitli şovlara katılarak kıyafetlerimizi sergileyebileceğiz.

İkinci oyun paketi ise birbirinden farklı mekanlarda romantik buluşmalar yapabileceğimiz, çöpçatan olabileceğimiz ve babadan kız isteme, bekarlığa veda partisi tarzı gelişmiş evlilik seçeneklerinin bulunacağı The Sim 4: Love Life Oyun Paketi.

Ankette bu iki oyun paketinin yanı sıra iki adet de eklenti paketi bulunmakta.

Kasabadaki yıkık dökük evleri baştan yaratarak satabileceğimiz, sanat galerisi açarak para kazanabileceğimiz, kafe açabileceğimiz ve birbirinden güzel su parkı eşyaları sayesinde su parkları yaratabileceğimiz The Sims 4: Entrepreneur Eklenti Paketi bizlere kendi işimizin patronu olmayı vadederken The Sims 4: Winter Vacation Eklenti Paketi gezip görülebilecek karlı dağlar ve bu dağların ardına saklanmış yeti, birbirinden şık hareketler yapmamıza olanak sağlayacak kaykay becerisi, karlarla kaplı bir kasabada bulunan  özel oteller ve tatil evleri gibi birçok farklı kış aktivitesi sunuyor.

Benim bu paketler içerisinde dikkatimi en çok çeken paket The Sims 4: Winter Vacation oldu çünkü sadece kış mevsimini konu alan bir eklenti paketini görmek oldukça şaşırtıcı ve düşündürücü. Eğer bu anket doğruysa ve bu paket gerçekten bir gün satışa çıkacaksa diğer her mevsim içinde ayrı ayrı paketin çıkması işten bile değil.

6 Yorum

 1. mevsimler zaten ilk ankete yoktu Zaten şimdi böyle bir şey çıkarsa. Hoş geldin sims free play pahalı hali (sims 2,5 bile değil sims 1,9)

 2. Açıkçası bence böyle bir şey olursa kötü olur ama The Sims 4 Fashion Forward kötü olamzdı.

 3. The Sims 4 Fashion Forward 2 yeni iş kariyer gelebilir
  Manken olma ve kiyafet tasarlama
  Sim 4: Love Life Oyun Paketi (hep böyle bir paket istiyordum)
  Sims 4: Entrepreneur Eklenti Paketi böyle paket lazımdı havuzda baya eksiklik var yeni kariyer mühendislik yada inşaatçı

  Sims 4: Winter Vacation Eklenti Paketi bu kadar eksikten sonra burada parça parça çıkacak bunlarin arasında yine stuf ve güncelleme var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir