The Sims 4’ün Gelecek Eklentileri Belli Oldu!

Hepimizin bildiği, üç aylık dönemlerle yayımlanan ve The Sims 4’e ne tür yeniliklerin geleceğini gösteren videoların bir yenisi daha bugün paylaşıldı.

Videoya bakacak olursak bu ilkbahar, aile teması üzerine yoğunlaşacak bir oyun paketi yayımlanacak. Muhtemelen The Sims 3: Generations eklentisiyle ortak özellikler taşıyacak paket genel olarak çocukların ebeveynleriyle olan ilişkilerini geliştirecek ve derinleştirecek gibi duruyor. Ayrıca resim yapma masası gibi yepyeni eşyaların da bu paketle birlikte oyuna ekleneceği görülebiliyor.

Oyun paketinin yanı sıra yaz ayları içerisinde spor salonu temalı bir de eşya paketi yayımlanacak. Paketin detayları henüz bilinmese de oyuna yeni koşu bantları, spor salonu dekorları ve spor kıyafetleri ekleyeceğini söyleyebiliriz.

İşte video:

7 Yorum

    1. Sezon neden cıkartmıyorsunuz sims 2 de var sşms3 dede var neden sims 4 de yok keske olsa super olurdu en cok beklediğim paket umarım cıkarırsınız

  1. Ergenlik (preteen) dönemi evresi geliyor mu ?
    O resim beni dikkatimi çekti

  2. Season paketi ve Araç kullanma eklentisi lazım.. Birde World Adventures tarzı bir şey gelirse son oyunda Sims 2’yi geçer oyun sürem (İlk oyunu hepsi toplansa geçemez büyük ihtimal, o başka idi)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir