The Sims 4’ün Gamescom Detayları Netleşti

Bildiğimiz gibi The Sims 4, 5 Ağustos’ta başlayacak olan Gamescom oyun fuarında yer alacak. Gelen son bilgilere göre The Sims 4 için yapılacak olan heyecan verici duyuru iki kademeden oluşacak. Öncelikle sitemizden de canlı olarak izleyebileceğiniz halka açık konferansta bir duyuru yapılacak ve duyuru hakkında ufak ufak bilgiler verilip birkaç görsel gösterilecek. İkinci kademe ise canlı yayımlanan konferans bittikten sonra olacak.

gamescom
Basının yer almayacağı özel bir konferansta yani kapalı kapılar arkasında yapılacak konferansta duyuruyla ilgili daha detaylı bilgiler ve sunumlar olacak. Bu sunumda EA Games çalışanları, oyun sektöründe önde gelen kişiler ve The Sims’i çok yakından takip eden birkaç kişi olacak.  Burada paylaşılan bilgilerin halkla paylaşılması ya tamamen yasaklanacak ya da bir süreliğine ambargo uygulanacak. Eğer ambargo uygulanırsa, belirli bir tarihe kadar kimse konferans hakkında bilgi paylaşamayacak ancak belirlenen tarihten sonra konferansla ilgili paylaşım yapılabilecek.  Genelde, paylaşım tamamen yasak olsa bile konferans sırasında paylaşılan birçok bilgi bir şekilde dışarıya sızdırılıyor. Bu yüzden, muhtemelen, ikinci konferansta paylaşılan şeyler hakkında da er ya da geç bilgi sahibi olacağız.

Son olarak fuarda The Sims 4 standı bulunmayacak. Yani aşağıda paylaştığımız görsel gibi The Sims 4’e ayrılan bir bölüm olmayacak.

3 Yorum

  1. Sanki yeni oyun çıkacak gibi yapıyorlar. Zaten bir ek paket çıkamaz cool kitchen daha yeni duyuruldu. 2. Konferansda muhtemelen ünlü simmerlar yeni çıkan şeyi test edecekler. Bence buda sims 4’ün yan oyunu olabilir sims 3 mediavel gibi.

    1. Aynen ben de öyle düşünüyorum. Bir spin-off oyunu görebiliriz. Gerçi TS4’ün oyun motoru pek de yan oyun kaldıracak gibi değil.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir