The Sims 4’ün Dördüncü Oyun Paketi Belli Oldu Gibi!

Bugün yayımlanan güncellemeyle birlikte oyuna eklenen dosyaları karıştıran kişiler oldukça ilginç bilgilerle karşılaştılar. Öncelikle oyunun resim dosyalarına yeni bir oyun paketini işaret eden kapak resmi bulundu. Daha sonra iki adet küçük vampir bebek ikonu bulundu. Daha sonra da gotik zamanları ve vampirleri anımsatan iki surat ikonu daha bulundu.

Son olarak da oyunun kodlarını karıştıran bir kişi oyuna yepyeni renk gözleri ve ”esrarengiz” bir şeylerin ekleneceğini keşfetti. Tüm bu ipuçlarından yola çıkarak The Sims 4’ün dördüncü oyun paketinin vampirler hakkında olacağını söylemek pek de yanlış olmaz.

Tabii ki resmi ağızlardan herhangi bir duyuru yapılmadığı sürece böyle bir paketin varlığından kesin olarak söz ödemeyiz. Bakalım, ilerleyen haftalarda bu konu hakkında daha fazla ipucu gelecektir.

4567

7 Yorum

  1. Vampir yapana kadar seasons gelseydi. Sims 4 ek paketler için çok fazla para istiyor. 120 lira çok pahalı 100 liraya pes 2017 alınıyor. Ayrıca seasons gelene kadar ya da 9. Eşya paketi de master suit stuff gibi olsaydı. Supernaturel gereksiz bence..

  2. süpernaturel aşırı gereksiz ya seasons diyoruz en başından beri yılbaşından 1 hafta önceye denk getirselerdi büyük para kazanırlardı onu geçtim bir pakete 120 vereceğime 30 daha veriirim gta5 alırım daha iyi gittikçe gözden düşmüyolar mı sonra biz kapatma kararı aldık krize girdik bi ara yaşadı bunu biliyosunuz haksızmıyım

  3. Bence gerekli bence sonuçta oyunu monotonluktan kurtarıyor.Ama ayrı bir paket yerine city living ile gelmesi mantıklı olurdu resmen para tuzağı

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir