The Sims 4’e Yılbaşı Temalı Bir Güncelleme Yayımlandı

Geçtiğimiz aylarda yapımcılar yılbaşına özel küçük bir bedava eşya paketi yayımlayacaklarını söylemişlerdi. Nitekim bu paket Aralık ayının gelmesiyle birlikte yayımlanan yeni güncelleme ile oyuna eklenmiş bulunmakta.

Her ne kadar oyuna oldukça az içerik eklenmiş olsa da bu paketi geçen seneki yılbaşı paketiyle birleşik bir şekilde düşündüğümüzde oldukça tatmin edici noel ve yılbaşı yelpazesiyle karşı karşıya olduğumuzu söyleyebiliriz.

Ayrıca bu seferki paket ile birlikte oyuna ”Yılbaşı Çatapatları” da ekleniyor. Bu çatapatları kırdığımızda genelde hemen hüpletebileceğimiz şekerlerle karşılaşacağız ancak bazı durumlarda çatapatların içinden çeşitli güncellemelerde işimize yarayabilecek hurda parçaları çıkacak. Bazen de şansımıza çatapatların içi tamamen boş da olabilecek.

Bu çatapatlarla ilgili asıl ilgi çekici olan kısım ise bunlar değildi. Nadir de olsa bu eşyaların içinden şeker mi şeker peluş oyuncaklar çıkmakta.

Eğer oyununuz otomatik güncelleme modundaysa oyununuz güncellenirken bu bedava paket de otomatik olarak indirilecektir. Eğer inme işlemi gerçekleşmezse manuel olarak paketi şuradan indirebilirsiniz.

Ayrıca bu paketin & güncellemenin de çevirisine başladığımızı belirtmek isterim.

3 Yorum

  1. sims 3 te cıkan ek paket sezon gibi sims 4 dede cıkarabilseniz sims 4 dede sezon olsa supeeeer olurdu

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir