The Sims 4’e Yeni Bir Paket Çeşidi Ekleniyor

Bildiğimiz gibi The Sims 4 için yayımlanan paketler toplamda üç kategori altında toplanıyordu: eklenti paketleri, oyun paketleri ve eşya paketleri. Görünen o ki The Sims 4 yapımcıları The Sims 3: Store’daki sisteme benzeyen yeni bir paket çeşidiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni paketlere “kit” (eşya seti) ismi verilecek ve bu paketler, eşya paketlerine göre çok daha az eşya içerecek.  Paketlerin kaç paraya satışa çıkacağı henüz bilinmiyor ancak eşya paketlerine oranla çok daha ucuz olması bekleniliyor.

Eşya seti paketleri henüz resmi olarak duyurulmamış olsa da ortaya çıkan haberlere göre birkaç hafta içinde üç yeni eşya seti paketi satışa çıkacak:

The Sims™ 4 Throwback Fit Eşya Seti: Tamamen kıyafetlerden oluşacak bu set nostaljik desen ve renklere sahip spor kıyafetleri ve gündelik ürünler içeriyor.

The Sims™ 4 Country Kitchen Eşya Seti: Bu eşya seti klasikleşmiş mutfak modasına odaklanıyor ve tamamı yeni mutfak eşyasını oyuna ekleniyor.

The Sims™ 4 Bust the Dust Eşya Seti: Diğer iki setin aksine oyuna yeni oynanış ekleyen bu paket birkaç farklı süpürgenin kilidini açıyor. Bu süpürgeler sayesinde etraftaki toz bulutlarını ve kirleri temizleyebileceğiz.

Görseller: (Sırasıyla Country Kitchen, Bust the Dust ve Throwback Fit)

 

 

Bir Yorum

  1. Hayırlı olsun, çöp gibi hiçbir şey içermeyen eşya paketleri yetmedi şimdi de 3 adet eşya içerip 50 liraya satacakları dandik paketler ile karşı karşıyayız. Teşekkürler EA Games <3

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir