The Sims 4’e Moschino Eşya Paketi Gelebilir

Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamayla altı aylık bir zaman dilimi içerisinde The Sims 4’e bir eşya paketi, bir oyun paketi bir de eşya paketinin geleceği söylenmişti. Henüz paketlerin isimleri ya da içerikleri belli olmasa da Moschino markası ve The Sims’in birbirlerine sponsor olması gelecek eşya paketinin Moschino ile alakalı olabileceğini akıllara getirdi.

Bu anlaşmaya göre Moschino, The Sims içerikli kıyafet ve ürün satmaya başlayacak -Aşağıda markanın satacağı örnek The Sims ürünlerini görebilirsiniz.- Asıl dikkat çekici nokta ise bu markayla yapılan anlaşma ilerleyen zamanlarda The Sims 4, The Sims Freeplay ve The Sims Mobile’a da etki edecek. Bu da aslında The Sims 4’e Moschino Eşya Paketi’nin geleceğinin en büyük habercisi.

Aslında bu etkinin şimdiden başladığını söylebiliriz çünkü The Sims ekibi yakında The Sims 4’e, The Sims Freeplay’e ve The Sims Mobile’a tamamen bedava olarak “Freezer Bunny”li bir “hoodie” ekleneceğini açıkladı.

Zaten The Sims 3: Diesel’dan ve The Sims 2 zamanlarından alışık olduğumuz bu sponsor paketlerinin bir yenisini görmek biz Simciler için de hiç şaşırtıcı olmayacaktır. Bakalım, ilerleyen günler bizlere neler getirecek.

İşte satılan ürünlerden örnekler:

İşte oyunlara bedava olarak eklenecek “hoodie”:

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir