The Sims 4’e Çamaşırhane Temalı Bir Eşya Paketi Gelebilir

Son zamanlarda yüzlerce kişi çamaşırhane temalı bir eşya paketi istediklerine dair sosyal medyada ve The Sims’in resmi forumunda paylaşım yapmaktaydı. Kısa sürede yapımcıların da dikkatini çeken bu isteğe cevap gecikmedi.

SimGuruGraham, Twitter adresinden yaptığı açıklamayla çamaşırhane temalı bir eşya paketinin gelecekte çıkabileceğini ve kendisinin de böyle bir projede çalışmak istediğini söyledi. Ancak bunun gerçekleşmesi için fanların daha fazla ses çıkarması gerektiğini de sözlerine ekledi.

(Yukarıdaki resimde The Sims 3: Town Life Eşya Paketi ile eklenen çamaşır setini görmektesiniz)

Eğer böyle bir eşya paketi çıkarsa oyuna çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kirli ve çamaşır ipi gibi eşyaların yanı sıra kasabaya ”Çamaşırhane” adı altında yeni bir mekan da eklenebilir. Bakalım, ilerleyen zamanlarda böyle bir paket gelecek mi?

8 Yorum

  1. Bence de gelmeli ben simlerin böyle işler yapmasına bayılıyorum kesinlikle gelmeli

  2. Bence çamaşırhaneyi geçtim bir süpürge,camsil ve unutmadan bir de sarı bez eklenmeli en önemlileri onlar :)

  3. İşte tam kast ettiğim de bu. Artık The Sims 4’ün bizlere daha önceki oyunlarda olmayan içerikler üretmesi gerekiyor. ( The Sims 3 Ambitions ile çamaşırhane geliyor ama The Sims 4’de hem çamaşır ve kurutma makinesi hemde ütü bekliyorum. Belki bütün ev işlerini kapsayan bir paket de çıkarabilirler. Hayır demem açıkçası. ^^ ) Bu haber biraz da olsa mutlu etti beni.

    1. House Chores isminde bir Game Pack veya Stuff Pack aslında gerçekten güzel olurdu dediğin gibi.

  4. Yok bu oyun yerin dibine girse müstehak.kıyafetlerin kirleneceğini sanmıyorum sadece elbiselerimizi değiştirince yerde çamaşır birikintileri olacak ve onları çamaşır makinasına atacağız…ne büyük yenilik ve böyle bir saçmalık için paket!!! Yapmak ve milletin 2016 yılında bunun için umutlanması..Sims oynayan insanların acilen başka oyunlara da el atması gerekiyor işte ozaman Sims 4 ün nekadar arkalarda kaldığını idrak edebilirler.Gerçi aklı olan sadece Sims oynasa dahi bu paketin saçmalık olduğunun farkına varır.Acilen ekibin dağıtılması gerekiyor ..iki yıldır hünerlerini ağzımız açık izliyoruz malum.

  5. Ne kadar da saçma ya pets ya da season isteriz gelmez ama orada ki fanlar çamaşırhane istesinler gelsin???

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir