The Sims 4’e 16 Temmuz Güncellemesiyle Gelecek Olan İçerikler

The Sims ekibi The Sims 4’ün yenilenmesi gerektiğini düşündü ve Maxis canlı yayınında oyunda birkaç şeyi 16 Temmuz Salı günü saat 20:00’de oyuna gelecek güncelleme ile değiştireceklerini duyurdu.

Create A Sim Hikaye Modu

Create A Sim’e girdiğimizde artık bir soru ile karşılaşacağız. Sim’inizin hikayesini yaratmak ister misiniz? Evet veya hayır cevaplarıyla yapıp yapmamakta özgürsünüz.

Onayladıktan sonra Sim’in yaş evresini seçmemiz gerekiyor. Sonrasında ise Sim’in hayatını etkileyen 10 rasgele soru ile karşılaşıyoruz. Örneğin “Selvadorada’ya seyahata giderken en çok ne yapmak isterim?” Bu sorunun cevabı oyunun içinde “Selvadorada Kültürü” yeteneği konusunda Sim’i etkileyecek. (Soruyu beğenmezseniz alt taraftaki “Yeni Soru” butonundan soruyu değiştirebilirsiniz.) Ayrıca bu soruları cevapladıktan sonra Sim’e hayat amacının sol altında yer alan bir özellik daha eklenecektir.

Sorular bittikten sonra sol tarafta Sim’in hayatı hakkında birkaç bilgi bizi karşılıyor. Buradan kariyerini, kariyerinin seviyesini, maddi durumunu, yeteneklerini ayarlayabilirsiniz.

Binden Fazla Objenin Kilidi Açılacak

İnşaat modunda binden fazla objenin kilidi açılacak! Peki bu objeler neler? Bu objeler dünya üzerinde dekor olan bütün objeler! Arabalar, heykeller vb. Bu objeleri arazi üzerine yerleştirmek istersek CTRL + Shift + C tuşlarına aynı anda basmamız ve hile konsoluna “bb.showliveeditobjects” hilesini girmemiz gerekiyor.

Yeni Plumbob

Yeni The Sims 4 Plumbob’ı artık daha canlı ve parlak renklere sahip. (Plumbob’ın değişmesiyle sadece kutularda, logolarda değişiklik olacak; oyun içi aynı kalacak.)

Yeni Kutu Tasarımları

Ana oyun kutu tasarımı tıpkı Plumbob gibi daha canlı olacak.

 

 

 

 

Paketler de aynı şekilde. Eklenti paketleri kendine özgü renklerle birlikte devam etmeyecek ve hepsi turkuaz rengini alacak. Oyun paketleri (mavi) ve eşya paketleri (yeşil) de mevcut renklerini koruyacaklar. Ayrıca kutulu olarak yeni kutu tasarımları satılmaya başlanacak.

Yeni Ana Menü

Yeni gelecek ana menü, The Sims 4 koleksiyonumuzu ekranın alt tarafından göstermeye devam edecek. Aşağıda gösterilmiş olan fotoğrafta sağ alt köşeye bakılacağı üzere, Bundle oluşturmak üzerine bir eklenti var. Bunun sayesinde istediğimiz eklenti paketini, oyun paketini ve eşya paketini seçip daha uygun bir fiyata alabileceğiz.

Yeni Yüklenme Ekranı

Yeni yükleme ekranımızda bizi mavi bir arkaplanın üzerinde yeni görünümüne kavuşmuş olan Plumbob’ımız karşılıyor.

SimGuruForest, Twitter üzerinden değişimin sebebinin The Sims 4’ün devam eden başarısı olduğunu söyledi. SimGuruForest’a göre bu değişim, The Sims 4’ün uzun zamanlarının olduğunu göstermenin bir yoluymuş.

16 Yorum

 1. Sims 4’ün sade görünümü güzeldi korkuyorum bunlar yakında UI’ı da maviye dönüştürürler

  1. Oyun daha guncellenmedi 16 temmuzda guncellenince en kisa zamanda korsani da cikacaktir ‘skidrowreloaded’ sitesini kontrol edebilirsin en son surum icin.

 2. Şu hikaye modu ilgimi çekti açıkçası..
  Güncellendiğinde SD ekibi rehber yayınlar umarım :)

 3. Yükleme ekranını hiç beğenmedim ve kutuların tek renge sahip olması da pek hoşuma gitmedi. Rengarenk daha hoş gibi :/
  Birde sanki mavi tonlarına çok yoğunlaşmışlar gibi geldi. Beyaz sade ve hoş duruyordu.

 4. Adam tr yama yapmayalım diye eşyaları yerleri değiştir duruyorlar
  Yine güncelleme yuklesem ingizce olacak
  Sims 4 Geçici yama 2 plana atıyorum
  Sims 2 coletion Türkçe yama devam

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir