The Sims 4: Spooky Eşya Paketi Satışa Çıktı!

The Sims 4’ün ”cadılar bayramı” temalı eşya paketi Origin üzerinden satışa çıktı. Daha önce çıkan eşya paketleri gibi 10$ yani yaklaşık 30 liraya satışa çıkan The Sims 4: Spooky Eşya Paketi balkabağı oyma aleti ve perili şekerleri ile öne çıkıyor. Ayrıca paketle birlikte cadılar bayramını kutlayabileceğiniz onlarca kostüm de oyuna ekleniyor.

Paketin Türkçe yamasının yakında sitemizden yayımlanacağını da hatırlatalım.

re

7 Yorum

  1. Aslında paket çok güzel ve dolu,yapacak çok fazla şey eklemişler. Fakat 10 dolar gibi normal bir fiyatken bizde 30 lira olması çok kötü. 30 lira nedir ya.

    1. 10 Dolar onlara da 30 lira gibi geliyor ama. O DOLAR! Yani dolar liradan daha değerli :D klfafhsjfaksgha kaç yaşındasın???

      1. 10 dolar onlara 30 dolar etmiyor bizde orta seviye devlet memurları 850 dolar maaş alırken orda fastfood restoranlarında garsonluk bulaşıkçılık vb yapanlar 2000 dolara yakın maaş alıyor :)

  2. Sevdim… tek temaya hakim olmus ama normal evlerimdede kullanabilecegim bircok esya var

  3. Ne gerek var ki böyle paketlere. Şuana kadar çıkan eşya paketlerinin hepsinin ana oyunda olması gerekiyodu. Bugüne kadar kayda değer hiç Bi paket çıkmadı spa day haricinde, get to work var ama o da oyuna farklı Bi boyut katmıyo. Keşke nightlife, apartment life gibi oyunu genişletmeyen amaçlayan paketler çıksaydı

    1. Çağrı’ya sonuna kadar katılıyorum. Düşünceleri çok hoşuma gitti. Bize sunulan özelliklerin çoğu ana oyunda olması gerekir ama bunu onlara ilettiğimizde “oyun tekrar yapıldığı için elimizdeki süreyle bu kadar yapabildik,” diye cevaplar alıyoruz. O zaman TS3 ekibini çalışmaya devam ettirip TS4 için de ayrı çalışmaya devam etseydiniz de oyunu biraz daha geliştirip geç çıkarsaydınız. Umarım toparlarlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir