The Sims 4: Spooky Eşya Paketi Duyuruldu!

Buraya tıklayarak satın alabileceğiniz The Sims 4: Spooky Eşya paketi hakkında tüm detaylar burada:

Korkunç tablolar, örümcek ağları ve bakımsız görünen mobilyaların da dahil olduğu hortlak temalı eğlenceli eşyalar ile Siminizin evinizi yeniden yaratın. Eğer evinizi geçici(Belki de kalıcı) bir süreliğine korku evine dönüştürmek istiyorsanız, işte buyrun yapın!

The Sims 4: Spooky Eşya Paketi iki yeni özel oynanabilir eşya içeriyor: Perili Şeker Kasesi ve Kabak Oyma İstasyonu. Artık Simleriniz oyma hünerlerini göstererek hayallerinin festival ürünlerinden olan kabak fenerini yapabilir. Bu kabakların yapımı bittikten sonra da hayaletler bu yanan kabakları alıp, kafalarına geçirip, gece boyunca ortalığı birbirine katabilir.

1

Eğer ”Perili Parti”(The Sims 4: Spooky Eşya Paketi ile gelen yeni bir parti çeşidi) vermek istiyorsanız, artık bunu yapabileceksiniz. Üstelik evinizi ürkütücü bir havaya katacak eşyalar ile de dekore edebilirsiniz. Ayrıca üç yeni ”hortlak” yemek tarifi de var. Göz Yuvarlağı Peynir Tabağı, Zombi Keki ve Lanetli Kurabiyeler. Hatta diğer Simlerden bile ikramlık bir şeyler isteyebilirsiniz(Ancak Simine oyun oynayıp kandırırlarsa şaşırmayın)

Süper Lamalar, Ninjalar, Korsanlar, Periler gibi hem genç hem de yaşlı Simler için yapılmış harika kıyafetler gibi partinizi ön plana çıkaracak bir sürü yeni kostüm de oyuna ekleniyor. Tabii ki bu kostümler sadece Perili Partiler’de kullanılmak zorunda değild. Eğer tüm yıl boyunca Siminizi cadı gibi giydirmek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

2

Herkesin katılmak için ”öleceği” bir parti vermeye ”can” atıyor musun?

Fragman:

Oyunun Kapağı:

box art

5 Yorum

  1. Alacağımı sanmıyorum yine paragöz EA para için saçma bir paket çıkarmış. Gereksiz . Tanıttığınız için teşekkürler

  2. yav arkadaşlar bu eşyaların hangi birini evimde kullanacağım sorarım size ? bari adam akıllı eşya pakedi çıkarsalardı da biz de evimize güzelce döşeseydik

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir