The Sims 4 Pufferhead Fan Yapımı Eşya Paketi!

The Sims 4 Pufferhead Fan Yapımı Eşya Paketi’nin yapımcısı @MLys_jpg 18 Nisan’da bu paketi çıkarıyor. Bu paket Harry Potter paketi olarak da düşünülebilir. Hogwarts binaları gibi bu pakete özel binalar bile var.

Siz hangi binadasınız öğrenmek istiyorsanız BURAYA tıklayarak ilgili teste ulaşabilirsiniz. (Ben normalde Slytherin’deyim ama nedense bu testte karşılığı Hufflepuff olan Leetlefloof çıktım.😂)

Bu paket çıktığında oyununuza kurmak çok kolay. Sanki oyununuza CC veya mod yüklüyormuşsunuz gibi Electronic Arts > The Sims 4 > Mods klasörüne indirdiğiniz paket dosyalarını atacaksınız. Bu paketin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Ben açıkcası bir Harry Potter hayranı olarak çok sevindim. Açıkcası böyle bir paketi neden daha önce The Sims takımının çıkarmadığını merak ediyorum. Bence çok güzel olacak. Bana daha önce Get Famous Eklenti Paketi’nde, Road To Fame moduna benzettikleri gibi bu paketten de bir tık kopya çekebilirler gibi geliyor.

2 Yorum

  1. Güzel gözüküyor ve uğraşılmış. Bu arada sims ile ilgili her gün ciddi oranda haber çıkarken sitenin bu kadar pasif kalması kötü bir durum. Biraz daha içerik üretseniz güzel olacak.

  2. Makalenin için teşekkür ederim ! Türkçe çok güzel konuşmiyorum, ama iyi anlıyorum (Annem türk) :) Heyecanin için çok memnunum !

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir