The Sims 4: My First Pet Eşya Paketi Hakkında Yeni Bilgiler

SimGuru’lar, birkaç gündür gelecek hafta satışa çıkacak olan The Sims 4’ün en yeni eşya paketi My First Pet hakkında önemli bilgiler paylaşmakta. Biz de önemli bulduğumuz bilgileri sizler için derledik:

 • Hamster’lar ve diğer fare çeşitleri yaşlılıktan ölecek ancak özel bir yem ile yaşlanmalarını engelleyebiliriz. Aynı zamanda bu küçük hayvanlar açlıktan da ölebilecek.
 • Kediler hamster’ların yuvasına atlayıp tünelleriyle oynayabilecek.
 • Oyunda hamster ve benzeri hayvanlardan yayılan bir hastalık bulunacak ve bu hastalık Simlerin ölmesiyle sonuçlanabilecek. Tabii ki bu hastalığı tedavi etme yöntemleri var. Hatta özel bir serum içerek bu hastalığa yakalanmayı direkt olarak önleyebilirsiniz.
 • Bu hayvanlar 8 kişilik aile sınırlamasına dahil olmayacak
 • Hamster’lar ve diğer küçük hayvanlar zaman zaman roketlerine binip uzaya çıkabilecek. Hatta oradan sahiplerine posta kartı bile yollayabilecek.
 • Oyunun yapımcıları Cats & Dogs’a sahip olmayanların paketi almasını önermiyor çünkü Cats & Dogs’a bağlı eşyalar(köpek ve kedi yatakları gibi) eklenti paketine sahip olmayanlarda yalnızca süs olarak duracak. Yani bu eşyalarla herhangi bir etkileşimde bulunamayacağız.
0

10 Yorum

 1. Her şey iyi hoş da “roketlerine binip uzaya çıkmaları” nedir ya?! ? Koptum!!! ???
  The Sims 2’de de evcil hayvanlar çalışıp eve ekmek getirebiliyordu. Şimdi de fareler uzaya çıkıyor. Hey gidi zamane The Sims’i… ?

  0
  1. Zamane The simsin zamane boş eşya paketi.Bu getirdikleri şeyleri cats and dogsla eklemeleri gerekiyordu.Şimdi bunları bize parayla satıyorlar.Benim anladığım şey getirmeleri gereken şeyleri çıkan paketlerin içine koymuyorlar ve sonra bunları bir eşya paketinde toplayıp bize gerizekalı dermiş gibi parayla satıyorlar.

   0
  2. Merhaba Bence Fareler öldüğünde uzaya çıkıyolardır böyle üzücü bir şey göstermek istemiyolardır :(

   0
   1. ^^ Şimdi “ölüm Allah’ın emri” deyip limon sıkmak istemem ama güzel mantık. ? Zaman zaman çıkacaklarmış galiba, makalede öyle yazıyor ama bakalım. Ne olursa olsun, farelerin uzaya roketlenmesi çok komiğime gidiyor! ?

    Eren’ciğim… Valla bu konuda yorum yapmıyorum. Biz ne desek de o bildiğini okumaya devam edecek… Böyle gelmiş böyle gider bence, çok takmayın kafaya. Hangi jenerasyon size daha iyi geliyorsa onunla devam edin. ?

    0
    1. Yine diksiyonunu konuşturmuşsun Rubi abla.Türkçe hocam bile senin gibi düzgün konuşamıyor.Maşallah

     0
     1. Estağfurullah Eren’im. ❤ Benim de vardır illa ki kusurlarım… Ama elimden geldiğince küçüklerime bu anlamda örnek olmaya çalışıyorum tabi ki! ??❤

      0
  3. rubi abla güldürdün valla.Ama benim hoşuma gitmeyen şu oldu eh PARAGÖZ EA stuffpackle hiç minik hayvanlar getirilir mi? O ne öyle eklenti paketinin stuff packi ??????

   0
 2. koskoca eşya paketinde bi hamster mı geliyor insan değişik hayvanları ekler ya ejderha felan hatta at olmasını çok isterdim

  0
  1. evet ya özellikle at olması süper olurdu bu paket çok hafif ve gereksizbi paket olmuş biz seasons bekliyoruz adamlar ne çıkarıyorlar:D

   0
 3. diğer hayvanlar başka bir stuf gelebilir küçük yaratıklar adı ile gelebilir Kaplumbağalar, Kurbağalar, Kuşlar ve diğer küçük hayvan türlerini de içeren “küçük yaratıklar”

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir