The Sims 4: Luxury Party Eşya Paketi’yle Gelecek İçerik Belli Oldu

Resmi olarak dün duyurulan ve 19 Mayıs’ta satışa çıkacak olan The Sims 4: Luxury Party Eşya Paketi ile The Sims 4’e eklenecek olan tüm eşyalar, kıyafetler, saçlar ve diğer aksesuarların görüntüleri paylaşıldı. Dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi paketle birlikte gelen içeriğin çoğunu kıyafet ve diğer CAS aksesuarları oluşturuyor. Maalesef ki paketle birlikte oyuna yalnızca 12 eşya ekleniyor. Geri kalan 40 içerikse genel olarak kıyafetlerden oluşuyor. Yani The Sims 4: Luxury Party ile oyunumuza toplam 52 yeni obje ekleniyor. İşte görüntüler:

6 Yorum

  1. Takılarla şu siyah olan saçı beğendim. Abiyeler de çok hoş olmuş bence.Bi de şu yemek masası çok güzel.Ben beğendim ya.

  2. Guzel ama yine diger paketler gibi diger oyunlara nazaran daha az içerik var. Şahsen ben şu sims 1 house party’de ki yürüyünce renkleri değisen yeri cok isterdim. Ve şu içinden kız cıkan pastayı, bi tık ile donattıgımız masayı bunlari beklerdim. Sims 4 yine beklentilerimi karsilayamadı. Hic eglenceli seyler yok en azindan yeni bir parti ekleyebilirlerdi.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir