The Sims 4: Laundry Day Eşya Paketi’ne İkon Seçme Zamanı!

2018’in ilk aylarında satışa çıkacak olan The Sims 4’ün muhtemel 13. eşya paketi Laundry Day(Evet, son yapılan isim oylamasına göre oyunun ismi Laundry Day seçildi) için ikon oylaması başladı.

Yapımcılar The Sims 4: Laundry Day’in temasına uygun dört farklı ikon alternatifini bizlere sunarken oylama sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini The Sims 4: Backyard Eşya Paketi ikon tasarımının ne tür aşamalardan geçtiğini bizlerle paylaşarak gösterdiler.

Bu konu hakkında yayımlanan blog yazısına göre yapımcılar ikonun temayı direkt olarak yansıtmasını ve anlaşılabilir olmasını istiyor. Ayrıca ikonun illaki paketle birlikte gelecek bir eşyayı içermesine de gerek yok. Aşağıdaki görüntüde The Sims 4: Backyard Eşya Paketi’nin altı alternatif ikonunu görmekteyiz. Yapımcılar yukarıda belirtmiş olduğumuz kriterleri göz önüne alarak nihayetinde anlaşılabilir olduğu için sol üstteki ikonu seçmişler.

İşte, bu örnek ikon setinden ve blog yazısından yola çıkarak biz de yeni eşya paketinin ikonunu artık seçebiliriz. Oylamaya katılmak için buraya basmanız yeterli.(Hızlı olmakta fayda var çünkü oylama iki gün sonra bitecek)

5 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir