The Sims 4 ile Yazın Tadını Çıkarın

Yeni normalin başlaması, sıcaklıkların iyiden iyiye artması ve ülke genelinde yapılan sınavların sona ermesiyle birlikte artık yaz mevsimine tam olarak girdiğimizi söylemek pek de yanlış olmaz. Peki Simleriniz yaz mevsimine hazır mı? Eğer cevabınız hayırsa sizler için önermiş olduğumuz paketlere göz atarak Simlerinizle harika bir yaz geçirebilirsiniz:

The Sims 4: Island Living Eklenti Paketi

The Sims 4: Island Living diğer eklenti paketlerine oranla daha az içerik getiriyor olsa da görsellik olarak The Sims 4’ün en iyi ekleni paketi olduğu tartışılmaz bir gerçek.  Özellikle de Disney çizgi filmlerinden çıkmışa benzeyen Sulani kasabası oyunculara birçok tropikal etkinlik sunarken aynı zamanda da irili ufaklı adalardan oluşan harika bir coğrafya sunuyor. İsterseniz bu kasabanın kristal berraklığındaki sularında yüzebilir isterseniz de bir tekneye atlayarak deniz turu yapabilirsiniz. Şanslıysanız belki de bir denizkızı ya da yunus ile dahi karşılaşabilirsiniz. Tabii ki yapılacak etkinlikler bunla sınırlı değil. Dilerseniz çevreci olarak Sulani kasabasındaki kirliliğe bir dur diyebilir ve kasabanın daha da güzelleşmesine şahit olabilirsiniz. Sıkıldığınızda ise Sulani dünyasının ilgi çekici kültürünü keşfederek yerel halk ile kaynaşıp yeni oyun içeriklerinin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca bu paket ile gelen eşyalar, saçlar ve kıyafetler oldukça renkli, çeşitli, güzel ve yaz mevsimine uygun. Eğer siz de yaz aşığı bir Simseverseniz bu paket kesinlikle kaçırmamanız gereken bir paket! Paket hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya, paketi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

1231231231

The Sims 4: Perfect Patio Eşya Paketi

Eğer Simleriniz sıcak yaz günlerinde bahçelerinde serinlemek  istiyorsa The Sims 4: Perfet Patio tam da aradığınız paket. The Sims 4’e ilk kez jakuzi ekleyen bu paket sayesinde Simleriniz geceleri ailecek jakuzi keyfi yaparken içeceklerimi yudumlayabilecek. Tabii ki jakuziler aşık Simler için de romantik dakikalar sunuyor. Hatta biraz eğlence arayışında olan Simler jakuzilerde “Woohoo” dahi yapabilir. Tabii ki Perfect Patio Eşya Paketi yalnızca jakuzilerden ibaret değil. Paket aynı zamanda birbirinden güzel bikini ve mayo seçenekleri ve birbirinden güzel bahçede giyilebilecek rahat ve şık kıyafetler sunuyor. Ayrıca bu paketle birlikte oyuna eklenen bahçe eşyalarını da atlamayalım. Her biri modern ve kullanışlı olan bu bahçe eşyaları sayesinde modaya uygun harika verandalar yaratabilirsiniz. Paket hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya, paketi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

The Sims 4: Movie Hangout Eşya Paketi

Bu sıcak yaz günlerinde Simleriniz ev içerisinde zaman geçirmesini istemiyorsanız The Sims 4: Movie Hangout sayesinde bahçenize büyük bir oturma odası kurabilir ve dev ekranlı televizyon sayesinde akşamları aileniz ve dostlarınızla birlikte paketle birlikte oyuna eklenen 10 farklı filmden dilediğinizi izleyerek film keyfi yapabilirsiniz. Merak etmeyin, dahası da var! Oyuna eklenen patlamış mısır yapma makinesi sayesinde film keyfinizi iki katına çıkarırken otuzdan fazla “bohem” eşyası sayesinde bahçenize şık ve rahat bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yine “bohem” temalı onlarca kıyafet ve saç seçeneğine değinmiyorum bile! Eğer paket hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız buraya, paketin satış sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

The Sims 4: Backyard Eşya Paketi

Yine bahçe temalı olan bu paket diğer iki eşya paketine göre eğlenceyi merkezine alıyor. Su kaydırakları, rengarenk renkli saksıları, kuş besleme aletleri, rüzgar çanlarıyla bahçenize adeta yazı getiriyor. Sıcaktan bunalan Simler su kaydıraklarıyla kayarak serinleyebilirler. Daha çılgın Simler ise kaydıraklara sabun dökerek zemini daha da kaygan hale getirerek daha hızlı kayarak eğlenceyi iki katına çıkarabilirler. Sıcakta yem ve su bulmakta zorlanan kuşların yardımına koşmak isteyen Simler ise oyuna yeni eklenen kuş besleme aleti sayesinde kuşları besleyebilirler. Bunların yanı sıra paketle birlikte onlarca rengarenk ve birbirinden güzel bahçe eşyalarının ve bu eşyalara uygun kıyafet ve saçların da oyuna eklendiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer paket ilginizi çektiyse paket hakkında daha fazla bilgiye buradan, paketin satış sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ve tabii ki The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi

Eğer The Sims 4’te yaz mevsiminin tadını çıkarmak istiyorsanız The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi size harika yaz aktiviteleri sunuyor. Bu paket sayesinde yazın sıcağında büyük Simler mayolarını giyip fıskiyeler ile oynarken çocuk Simler de çocuk havuzunda serinleyebilir. Ayrıca ılık yaz akşamları Simler eğlenmek için parklarda paten kayabilir, salıncaklarda sallanabilir ve hatta su balonu savaşları yapabilir. Bunlara ek olarak bu paketle birlikte oyuna ilk kez eklenen tatil özelliği sayesinde yaz mevsimine özel tatil günleri yaratabilir ve Simlerinizin çeşitli aktiviteler ile bu tatilleri kutlamasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu birbirinden eğlenceli yaz aktivitelerin yanı sıra The Sims 4: Seasons ile evinizi ve bahçenizi yaz temasıyla döşeyebileceğiniz onlarca eşya ve Simleriniz için onlarca kıyafet ve saç ekleniyor. Paket hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için buraya, paketin satış sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

16 Yorum

  1. Çeviri tamamlandı, sizin kadar biz de son halini görmek için heyecanlıyız! 😉

  2. 10 gün öncesinde gereksiz tıklanma almak amacıyla yazıla bir post, sonrasında bekleyin diye heyecan kasma… Ücretsiz olan malın ceremesi böyle oluyor

   1. Okan merhabalar! Öncelikle benim duyurduğum bir haber söz konusu olduğu için kendimde cevap hakkı görüyorum. Siteden başka kimseye danışmadan kendim hazırladığım bir yazıda heyecanlı bir şekilde yamanın çıkmak üzere olduğunu duyurdum. Ki yaklaşık 90 Word sayfasına tekabül eden bir çeviriyi iki haftada bitirdiğim için bu hakkı kendimde buldum diyebilirim… Burkay da ana paket çevirilerini 2 gün gibi kısa bir sürede tamamladı. Ben haberi hazırlarken bizim çevirimiz bitince yamanın hızla çıkabileceğini düşünmüştüm. Ancak hak verirsiniz ki yamayı setup haline getiren kişi Rıza Bey, yama sayfasından da tanıdığınız Rıza Şirin. Ben mezun olduğum ve çalışmadığım için kısa bir sürede yamayı tamamladım, Burkay ödevlerini teslim edip kendine düşen kısmı çevirdi ancak bizim aksimize Rıza Bey çalışmaya devam eden bir birey. Haliyle benim tahmin ettiğim gibi hızla setup aşamasına geçemedik. Ki bunda bir sorun görmüyorum, sizin de görmenizi istemem çünkü Rıza Bey çevirinin tamamlanması için çok fazla emek verdi. Ama haklısınız, ben kendim heyecanlanıp mutlu olduğum için düşüncesiz davrandım ve çevirinin hızla yayımlanabileceğini düşünüp bunu sizinle paylaştım.

    Benim bireysel olarak reklam verdiğim, kazanç sağladığım bir anlaşmam yok. Bazı yazılarımda modları, programları, tasarımcıları tamamen kendi inisiyatifimle paylaşıyorum. Bu sebeple “tıklanma kasmak” gibi bir kaygım da yok. Tamamen boş vaktim olduğu için Eylül ayının sonuna yetecek kadar haber hazırladım ve bunları paylaşıyorum. Biz nasıl söylediklerimize, tavrımıza dikkat ediyor ve yamayı bekleyen kullanıcılar için uğraşıyorsak sizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz.

    1. Eğer çeviriler için eleman lazım ise ve çeviri için bilgisayar sürekli gerekli değilse bende yama ekibine katılmak istiyorum

     Ayrıca lütfen biraz saygılı olun ve çevirinin gecikmesinden şikayet etmek yerine oturun kendiniz çevirmeye çalışın. Setup dosyası hazırlamak sitenin elinde olsaydı şimdiye kadar pek çok kez yayınlamış olurlardı. Rıza abi umarım bu hafta sonuna kadar yetiştirir setup dosyasını yoksa siteyi sadece yama için takip edenler başınızı ağrıtmaya devam edecek :/

     1. Abdullah ben ne kadar önyargılı bir yorum yaptıysam bugün. Bu mesajında o mesaj kadar önyargılı. Bir şeyleri eleştirirken eleştirdiğin şeyi yapman çok ironi değil mi? Nerden çıkardın? Acaba, bizim sadece yama için siteyi takip ettiğimizi.

     2. Abdullah, güzel düşüncen için teşekkür ederiz. Şu an çeviri aşamasında bir sorun yaşamadığımız için çevirmen alımı yapmıyoruz. Ancak ihtiyacımız olduğunda sitede mutlaka duyururuz. ❤

    2. Vaov yazınızı okuduğumda oldukça düşüncesiz bir insan gibi gördüm kendimi. Üzgünüm, “bir ek paket ne kadar metin içerebilir de bu kadar uzun sürer” diye düşünüyordum fakat, 90 sayfa word çevirisinİ, 110 sayfalık ingilizce tez yazmış biri olarak çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum. Öncelikle bu konuda sizlere önyargılı bir yaklaşım sergilediğim için çok çok özür diliyorum.
     Biz ikiz kardeşleriz. Eğitimlerimiz farklı farklı. Ben ingilizce bir bölümden mezun iken kardeşim türkçe bir bölümden mezun olduğu için sürekli sayfanızda yama haberini bekliyor. Ben oynarken o oynayamıyor. Spoiler olmasın diye ben konuşamıyorum. Düşüncesizliğimi bağışlayın. 24 yaşımdaki kardeşim yazdığınız yazıyla o kadar heyecanlanmışken, küçükleri düşünemiyorum bile. Bu hafta sık sık bakın dediğiniz için abartısız kardeşimin söylediklerini söylüyorum
     “Pazar yayınlandı hemen ertesi gün paylaşılmaz”
     “Salı günü oldu sanırım hafta ortası paylaşacaklar”
     “Okan, cuma oldu acaba YKS öğrencilerine sürpriz yapıp pazar akşam mı yayınlanır?”
     Dün itibariyle,
     “Ben dayanamıyorum gameplay videolarına başlayacağım”
     Sadece o yazınızda en azından gün belirtmediğiniz gibi haftada belirtmeseydiniz sanırım daha güzel olacaktı Buda küçük bir yapıcı eleştirim olsun. Tekrar tekrar düşüncesizliğim, kabalığım ve önyargımdan dolayı özür diliyorum 🙏

     1. Bende seni kırdıysam özür dilerim fakat o son cümleyi sadece sana değil genel olarak söylemiştim. Yama gerçekten gecikti haklısınız ama zaten kesin bir zaman vermediklerini o gönderinin içeriğinde de yazmışlardı. Umarım bir an önce yayınlanır ve bekleyenler indirir.

     2. Okan, öncelikle güzel bir şekilde kendini açıkladığın için teşekkür ederim. Yorumumda kaba davrandıysam ben özür dilerim asıl, ancak senin de bahsettiğin gibi büyük bir emek ortada ve her ne kadar kimseyi inandıramasak da sıfır kazançla yaptığımız gönüllü bir iş bu. Üzerinde günlerce uğraştığım çevirimi oyunda görmek için ben de çok heyecanlıydım ve senin de söylediğin gibi biraz düşüncesiz davranıp o hafta içinde paylaşılacağını düşündüm, ne yazık ki benim tahmin ettiğim gibi ilerlemedi işler… İkizine ilgisi için çok teşekkür ettiğimi ilet lütfen, ben de sizin gibi en yakın zamanda yamanın güncellenmesini temenni ediyorum. Sevgiler! ❤

 1. Çok güzel gözüküyor. Sims 4 sevmesem de grafiklerinin daha güzel ve gerçekçi olduğunu söylememek haksızlık olur

 2. Island Living paketini almayı şuanlık düşünmüyorum ancak sonraki alacağım eşya paketi Perfect Patio mu olsa yoksa Toddler veya Kids Room Stuff mı olsa bilemedim. Sonraki oyun paketime ise ya Spa Day olacak ya da Realm of Magic. Peki siz hangilerini seçerdiniz yardımcı olursanız sevinirim.

   1. Bende kararsızım. Galiba oyun içinde bundle yapıp Spa Day-Toddler Stuff-Realm of Magic’i birlikte alacağım önümüzdeki aylar.
    Üniversite sınavına çalışırken,Fransızca,Almanca,İngilizce,Rusça ve Japonca öğrenirken, pandemi sürecinde eğlence amaçlı olarak The Sims 4 oynamak benim için çok harika bir aktivite oluyor. Yeni haberler için bu site ise mükemmel bir adres. Birde zamanında Sims TR varmış, ben kaçırmışım o zamanları ama onlarda zamanında gayet iyi iş çıkarmışlar. Hepinize gönülden 5 dilden teşekkürler.

    Merci
    Danke
    Thanks
    Спасибо
    ありがとうございました

 3. Çekiliş yapacak mısınız yakın zamanda en sevdiğim sitenin canım site adminlerim🥺

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir