The Sims 4 Fitness Stuff: Kapak Detayları

The Sims 4 Fitness Stuff ile aktif bir yaşamı seçerek simlerinizi fit bir görüntüye kavuşturun. Tırmanma duvarına tırmanarak bol enerji harcayın ve fiziğinizi geliştirin. Tabii bunları yaparken spor salonunda modaya uymayı unutmayın. Aynı zamanda evinizi de temaya uygun dekore edin.

Tırmanma Duvarını Keşfedin – Siminizin fitness yeteneğini geliştirerek tırmanma duvarında tırmanma şeklinizde değişecektir. Tırmanma duvarında turnuvalara katılabilir, yüksek skor yapabilir ve yeni havalı teknikler öğrenebilirsiniz.

Fit Bir Görüntüye Sahip Olun – Spor salonuna gidiyorsunuz diye rüküş olacak haliniz yok. Çekin üstünüze salaş ama güzel bir t-shirt, rahat bir şortta giyin, altınıza da fiyakalı bir spor ayakkabısı çektiniz mi spor salonunda ki en havalı sim siz olacaksınız!

Doğal ve Modern Dekorlar – Modernlik demek doğadan uzaklaşmak değil değil mi? Bahçenizi doğadan ilham alarak dekore edebilirsiniz. Çünkü bu pakette doğal görünümlü ama modern bir çok eşya bulunmakta. Aynı zamanda spor salonu kurarak, salonda egzersiz videoları izleyebilir ve banyo yaratarak eşsiz sabunlarla bir duş alabilirsiniz.

  • Kulaklıkları bilgisayardan sipariş edebilirsiniz. Spor yaparken müzik dinlemek eğlencelidir.
  • Pahalı spor aletleri almanıza gerek yok. Televizyondan da egzersiz videoları izleyerek spor yapmak mümkün.
  • Tırmanma duvarında ki bütün meydan okumaları tamamlayarak, ” Tehlikeli Ateş Tırmanma “ stilini öğrenin.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir