The Sims 4 Eco Living İsim Oylaması!

Daha önce tüm temasını, kıyafetlerini ve objelerini seçtiğimiz ve tüm özelliklerini bizim belirlemekte olduğumuz 2018 yılında çıkacak olan ismi şimdilik The Sims 4 Eco Living olan eşya paketinin isim oylaması an itibariyle başlamış durumda.

sp13_image1

Gurular potansiyel isimleri belirlemeye başladıklarında ilk kriter olarak paketi en iyi anlatacak ve ilgi çekmeyi başarabilecek isimler üzerinde durmuşlar. Örneğin son çıkan eşya paketi olan “Toddler Stuff Pack” ismiyle tam olarak vadettiği şeyi veriyordu. Fakat geçmişe baktığımızda Cool Kitchen Stuff Pack gibi örnekler ise birazcık daha ince düşünülerek verilmiş isimlerdi. Cool -serin, havalı anlamına geliyor- dondurmalara bir referanstı. Ancak diğer dillere çevrildiğinde aynı anlamı veriyor muydu?

Tüm bunları düşünürken ekip, bir ara paketin ismini “Oyuncunun Seçimi” eşya paketi koymayı dahi düşünmüş. Ancak geleceğe dönük düşünüldüğünde bu fikir kafalarına pek yatmamış olacak ki seçmemiz için bizlere 4 farklı potansiyel isim bulmuşlar.

Bize düşense bu 4 farklı isimden gönlümüze en çok yatanı seçmek! İsim oylamasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Unutmadan 13 Eylül’de de paketin logosunu belirleyeceğimizi de hatırlatalım.

Peki siz hangi ismi oyladınız? Bizimle paylaşmayı unutmayın! =)

 

2 Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir