The Sims 4: Eco Living’in Odağını Seçiyoruz

The Sims yapımcıları 2018 yılı içerisinde satışa çıkacak bir eşya paketini tamamen bizim oylarımız ve isteklerimiz ile hayata geçirmek istediğini açıklamıştı. Önce beş eşya paketi seçeneği arasından The Sims 4: Eco Living Eşya Paketi’ni seçtik. Şimdi de bu eşya paketinin tam olarak hangi zaman dilimine odaklanacağını seçeceğiz.

Oy verebileceğimiz iki farklı stil bulunmakta. İlk stil genel olarak modern yani günümüze uygun eşyalardan ve kıyafetlerden oluşmakta. İkinci stil ise daha eski ve kasaba hayatını konu alan eşyalar ve kıyafetlerden oluşmakta.

Oylama iki gün boyunca sürecek. Oylama bittikten sonra ise paketin modern eşyalara mı yoksa daha geleneksel eşyalara mı odaklanacağını öğrenmiş olacağız. Bu oylamanın sonucuna göre de gelecek ay bir oylama daha olacak ve bu sefer de pakette hangi eşyaları görmek istediğimizi oylayacağız.

Oylama katılmak için buraya basabilirsiniz.

İşte stiller:

14 Yorum

  1. yeter artık stuff pack stuff pack bunları yapçaklarına düzgün bir ek paket çıkarsalar olmuyor mu?
    Cidden bu ne ki saçma sapan bir şey için düşüncelerimizi alcaklarmış,çokta umrumda artık şu sitede ek paket haberi duymak istiyorum hiç değilse biri çıkagelsin desinki sims 5 çıkacak.Yeter EA ya gına geldi artık.Bu yıl EA ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.Mass Effect serisini de berbat ettiler (üstelik öyle önemli bir seriyi).Sonra güncellemeyle düzeltmeye çalışacağız.Oh be iyi ki Mass Effect’te az sattı canıma deysin. pis EA geber.Tamam şuanda içimi döktüm. RSDFGDGDF

  2. Açıkçası güneş panelleri falan hayal ettiğimden dolayı A daha mantıklı geldi :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir