The Sims 4 Eco Living: Çamaşır Sistemi

SimGuru Graham geçtiğimiz günlerde The Sims forumları üzerinde bir kullanıcı tarafından sorulan The Sims 4 Eco Living ile ilgili  bir soruya yeni gelecek Çamaşır Sisteminden de bahsederek cevap verdi.

captureee

-Perdeleri, çarşafları, ayakkabıları vb. de yıkayabilecek miyiz? Yoksa sadece çamaşırları mı?

-SimGuru Graham: Kirli çamaşırlar Simler üstlerini değiştirdiklerinde oluşacaklar dolayısıyla sadece çamaşırları yıkayabileceksiniz. Yeni gelecek çamaşır ipinde havlu çarşaf vb. görsel olarak göreceksiniz ancak Simler yataklardan ya da banyolardan vb. yerlerden çarşaf ya da havlu toplamayacaklar. Çamaşırlarınızı kirli sepetinden alıp yıkayacaksınız.

Yani The Sims 3’ten alışık olduğumuz sistemi The Sims 4’te de göreceğiz. Ayrıca 2018’de çıkacak ve  tüm özellikleri bizim oylarımızla belirlenen The Sims 4 Eco Living’in isim oylamasının da 6 Eylül’de yapılacağını hatırlatalım.

 

8 Yorum

  1. Çamaşır Makinasi Koymak zorunlumu çalaşır makinası koyunca acaba çamaşırlar yerde olcak sims 3 öyleydi

  2. bence perdeler felan yıkansaydı en azından yeni bişey gelirdi.Ama EA in yenilik anlayışı eskitmek.Ve benim düşünceme göre Sims serisi kendini geliştirerek gitmeli şahsen bu bir hayat similasyonu,şunu demek istiyorum sims 2 oynayan bir insan sims 3 e geçer ve onda oynamaya başlar tabi ki sims 2 yi tekrardan oynayabilirsiniz ama ilk oynadığınız zevki vermez çünkü oyun o günün şartlarına göre çıkarılmıştır.Ama Sims 4 bunu başaramayacak gibime geliyor.Sims 5 eğer güzel bir similasyon oyunu olursa Sims 4e yüzümü bile döndürmeyeceğimden eminim.

  3. eskiden oha houseboatlar mı geliyo oha cadılar mı geliyo oha ağaç ev mi geliyo diyorduk ve şimdi dediğimiz şey şu oha çamaşır makinesi mi geliyor.YOK ARTIK İNANILMAZ UBER SUPER BİR ŞEY.Yakında sims 4e 4k ultra uper super muper diye bi pack gelirse şaşmıyacağım bu nedir ya?Yaptıkları resmen saygısızlıktan başka bir şey deil ayıp ya gerçekten.Milyonlarca simmera bu gerçekten ayıp.

  4. Böyle ufak detaylar için illa bir ek paket ya da Stuff Pack mi çıkması lazım?… şunları bir sefer de ana oyuna ekleyin, ikide bir eşya paketleriyle uğraştırmayın insanı… mıçacam sizin satış politikanıza EA!… bir de utanmadan arlanmadan da çamaşır ipinde havlu, çarşaf gibi şeyleri görsel olarak görecekmişiz, Simler yataklardan ya da banyolardan çarşaf ve havlu toplayamayacaklar gibi dangozca yorum yapmış pişkin pişkin…onu yapamayacaklar bunu yapamayacaklarmışmış…mal mısınız arkadaş?…bunu yapmaktan sizi alıkoyan nedir?… madem bi haltı beceremiyorsunuz, bırakın arkadaş oyun yapmayı…ayrıl kadrodan defol git!…zaten bir işe yaramıyorsunuz… ek paketler ya da eşya paketlerini yapmak için boş boş stüdyoyu işgal etmeyin… o kadar çok simmer var ki, sizden daha akıllılar… koya koya çamaşır makinesini mi koymuşlar?… lan elektrik süpürgesi, ütü, saç kurutma makinesi, traş makinesi gibi şeyler hiç mi akıllarına gelmiyor bunların?…illa her şeyi biz mi istememiz lazım oyuna koymaları için?… ne biçim bir yaşam simülasyonuysa artık?!…neresinden bakarsan bak,her şeyi eksik!…The Sims 5’i beklediğinizi yazmışsınız, ama, bu zihniyetle yapılacak 5.oyundan da bir halt olmayacak…

    1. Sims 3 ya da sims 2 anlayışında oyunu zamanına göre çok güzel çıkartırlarsa o zaman sims 5 gerçekten güzel olur ama EA ısrarla dangalaklaşıyor ya hadi aldım bu eşyaları online da kullanabiliyor muyum bana puan kazandırıyor mu?Siz onu bunu yapacağınıza sims 5 e başlayın.Çünkü sims 4 şuanda yüzüne bakıp sevilecek bir oyun değil hele sims 5 bundan daha iyi çıkarsa sims 4 ü sims serisinden dışlamayı düşünüyorum.

  5. Ben zamanında Sims 3 oynarken çamaşır ve kurutma makinesini oyunun sitesinden puan karşılığı almıştım. Ayıptır yani…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir