The Sims 4: Bundle Paketleri Yarın Satışa Çıkıyor

Birkaç hafta önce  The Sims 4: Spa Day, The Sims 4: Perfect Patio ve The Sims 4: Luxury Party paketlerini içinde bulunduran özel bir The Sims 4 sürümünün satışa çıkacağından bahsetmiştik. Bugün ise bu paketin detayları ve çıkış tarihi ortaya çıktı.

avrupa
Yapımcıların açıklamalarına göre paket yarın yani 30 Temmuz 2015 tarihinde Avrupa’da Avustralya’da ve ABD’de satışa çıkacak ancak ne yazık ki paketin Türkiye’de ya da Dünya’nın başka bölgelerinde satışa çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

The Sims 4: Bundle paketinin ilginç bir yanı da bulunuyor çünkü bu paket ABD’de sadece The Sims 4: Spa Day ve The Sims 4: Perfect Patio’dan oluşacak ancak Avrupa’da ve Avustralya’da bu iki paketin yanı sıra The Sims 4: Luxury Party de pakette bulunacak. Bu yüzden bu özel sürüm Avrupa ve Avustralya’da daha pahalıya, ABD’de ise daha ucuza satışa çıkacak. Ayrıca unutmamalıyız ki The Sims 4: Bundle paketinin içinde herhangi bir DVD bulunmayacak, paketin içinde sadece oyunların Origin kodları bulunacak.

4 Yorum

  1. Daha fazla satabilmek için insanlara kodları kağıtla satmaya başladılar. Gerçi bunu Sims 3’te yapmaya başlamışlardı Worldleri satıyorlardı ama en azından CD vardı içinde.

  2. Aral Game Türkiye’ye getirmiş arkadaşlar Spa Day ve diğer iki stuff packi almak isteyenler sipariş verebilir!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir