The Sims 4 Bowling Night Stuff: Detaylı Bilgi

The Sims 4 Bowling Night Stuff sayesinde artık simlerinizi arkadaşlarınızla birlikte güzel bir bowling gecesi düzenleyebilirsiniz. Bowlinge giderek aynı zamanda bowling yeteneğinizi geliştirerek güzel atışlar öğrenebilirsiniz. Bu paket ile birlikte yeni dekoratif eşyalar ve siminiz için yeni kıyafetler mevcut.

Bowling Salonu İnşa Edin – Neon ışıkları, bowling temalı dekorlar ve bir adet mini bar… İşte bowling salonumuz hazır! Dekorları isteğinize göre düzenleyerek mekana ister eski bir görüntü, isterseniz modern bir salon görüntüsü verebilirsiniz. Bu salon, simleriniz için güzel bir kaçamak olacağı kesin.

Simlerinizi Bowlinge Götürün – Bowling turnuvaları düzenleyin ve eğlencenin dibine vurun. Bowling oynayarak yeteneğinizi geliştirebilir ve hayranlık uyandıran atışlar yapabilirsiniz. Ayın altında, birazda loş ışık olan bir ortamda bowling deneyiminin tadını çıkarın.

Yeni Modayla Tanışın – Kasabanıza bowling salonu gelirde, ona ayak uyduracak ıvır zıvırlar olmaz mı? Tamam, modaya ıvır zıvır demiş olabilirim. Bana göre ıvır zıvır. Neyse, taşlanmadan devam edeyim. Bowling eğlencesine uygun yeni t-shirtler, saç stilleri, ayakkabılar mevcut. Hadi hemen girip bir metalci sim yaratın.

* Bowling yeteneği bowling oynadıkça artar. Yüksek seviye bowling yeteneği ile birlikte siminiz eldiven takacaktır.

* Bowling oynamak için illaki salona gitmek zorunda değilsiniz. Gittiğiniz gece kulüplerine, kafelere yada nereye isterseniz oraya bowling ekipmanı yerleştirirseniz simler orada bowling oynayacaktır. Ayrıca, ne kadar çok bowling ekipmanı olursa simler o kadar bowling oynamaya yatkın olacaktır.

* Barlar, gece kulüpleri yada kafeler haftasonları bowling oynamak için sizi bekliyor.

* Rafları kullanarak topların rengini değiştirebilirsiniz.

* ” Mükemmel Lama ” figürü her oyuncunun hayali. Onda on yaparsanız bu muhteşem hediyeye sahip olabilirsiniz!

* Oasis Springs Dust Bowl – Bella Goth’un Harikalar Diyarı mı burası? Hayır değilmiş. Burası yeni bowling salonuymuş. Tarihteki en iyi bowling ustası olmaya hazır mısınız?

2 Yorum

  1. o kadar coşkulu anlatıyosunuz ki insanlar paketi gerçekten güzel sancaklar :D :D

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir