The Sims 4: Bowling Night Eşya Paketi Duyuruldu!

Bovling ayakkabılarınızı bağlayın ve kukaları yerleştirin çünkü The Sims 4: Bowling Night Eşya Paketi satışa çıktı. Buraya tıklayarak paketi satın alabilirsiniz.

Simleriniz yeni bir hobi mi arıyor? Bovling tam da aradıkları şey olabilir! The Sims 4: Bowling Night Eşya Paketi sayesinde arkadaşlarınızla rahat bir şeyler giyip takılabilir, hoşlandığınız kişiyle bovling oynayabilir ya da ailenizle birlikte eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Para babaları evlerini özel bovling salonuna dönüştürebilirken, daha az parası olan Simleriniz ise köşe başındaki bovling salonuna giderek arkadaşlarıyla buluşabilir. ”The Oasis Springs Dust Bowl” kasabanıza yerleştirebileceğiniz hazır bir mekan olarak geliyor ancak, dilerseniz ,herhangi bir barı, gece kulübünü ya da mekanı bovling salonuna dönüştürebilirsiniz.

Çocuklar ve yetişkinler, aynı anda en fazla dört kişinin oynayabileceği bovling salonlarında birbirinden güzel hareketler yaparak bovling becerilerini geliştirebilir ve beşinci seviyeye gelinceye kadar özel bovling toplarının, hareketleri atışların ve çok daha fazlasının kilidini açabilir. Yeni başlayan Simler bir türlü topu istediklere yere atamayabilirler ama sürekli pratik yapan ve pes etmeyenler eninde sonunda tüm kukaları devirerek en yüksek skoru kapacaktır.

Belki çok daha havalı bir şeyler istiyorsunuzdur. Belki de karanlıkta bile parıl parıl parıldayan bir şey? Ay ışığı bovlingine ne dersiniz? Bu özel ışığı açın ve Simleriniz eğlenirken parıldayan ışıkları izleyin. Tabii ki bovlingin olmazsa olmazları klasik ayakkabıları, kıyafetleri ve neon ışıklarını da unutmayalım.

1950’den kalma masalar, sandalyeler ve diğer dekorlar sayesinde retro bowling salonunuza estetiklik katabilirsiniz. Ayrıca rock müziğinin erken dönemlerinden kalma kıyafetler bu döneme ayak uydurmanızı kolaylaştıracaktır. Tabii ki kendi bovling takımınızı oluşturmanızı sağlayacak klasik lig tişörtleri de unutmamak lazım.

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir