The Sims 3’ün Son Esya Paketi

Biliyoruz ki The Sims 3 için iyiden iyiye sona yaklaştık. Son eklenti paketi olan University’nin ardından bir eşya paketi daha çıkması gerektiğini daha önceleri sızan bilgilerden biliyoruz.

Ancak öyle ki son The Sims 3 eşya paketi için aday miktarı oldukça fazla. Mesela The Sims 3’te mutfak ve banyo malzemelerin azlığı oldukça dikkat çekici unsurlardan biri. Ayrıca oyun yine ”teen” ve ”child” evresindeki Simler için de geniş bir yelpazeye sahip değil. Yine havuz ve plaj malzemeleri sayısı da oldukça az.(Hatta bir defasında The Sims 3: Seaside adlı bir eşya paketi listelenmişti ancak daha sonra paketten ses seda çıkmamıştı)

Bana kalırsa The Sims 3’ün son eşya paketi muhtemelen gençleri yani ”teen” ve hatta ”child” evresini konu alacak. Çünkü banyo, mufak ve havuz kenarı malzemelerin eksikliği diğer eklentilerle bir nebze olsun azaltılabiliyor. Ayrıca gençler için kıyafet sayısının az olması da oyunun eksik yanlarından biri.

6 Yorum

  1. nasıl yni. 70 80 90 paketinden sonra üniversty ondan sonrada son bi eşya paketi mi olcak. sonra da bitcekmi . kafam karıştı :/

  2. Generations ile çocuklara daha ağırlık verildi ama denildiği gibi Teen temalı olabilir. Haber için teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir