The Sims 3: Movie Eşya Paketi Resmi Olarak Duyuruldu!

The Sims 3’ün son eşya paketi olacak olan Movie için Origin üzerinden resmi bir duyuru ve bilgilendirme yapıldı. Ayrıca paketin çıkış tarihi 10 Eylül!

The Sims, Hollywood’la tanışıyor.

The Sims 3: Movie Eşya Paketi, Hollywood’un tüm şatafatlığını ve cazibesini Simlerinizin evine getiriyor. İkonik film temalarından esinlenerek hazırlanmış dekorasyon eşyalarını, kıyafetlerini ve mobilyaları ile mekanlar yaparak eşsiz hikayeler yaratın.

Maskeli korumaların, kovboyların(ve kovboy kızlarının) hikayelerini, çeşitli eşyalar ile anlatın. Mesela, ürkütücü crypt yatağı ya da hantal şapka gibi eşyalar ile Vahşi Batı’nın korkunç ve tuhaflıklarından esinlenerek hikayeler yaratın. Simlerinizi ekran efsaneleri gibi giydirin ve filmleri, evlere taşıyın.

Evinizi süper kahraman filmlerine ait süper arabalar ve süper lüks eşyalar ile döşeyin. Simlerinize süper kıyafetler giydirin ve kendi kahramanızı yaratın. İyi ya da kötü.

Evinizi örümcek kapılar ve korkunç kitaplıklarla döşeyin. Kendi hayaletli evinizi yaratın. Koyu renklerl donanmış gotik ve korku kıyafetlerini Simlerinize giydirin.

Fragman:

Resimler:

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir