The Sims 3: Movie Esya Paketi ile İlgili Bugüne Kadar Çıkmış Tüm Bilgiler

The Sims 3’ün dokuzuncu ve muhtemelen son eşya paketi olacak olan The Sims 3: Movie Eşya Paketi geçtiğimiz aylarda üstü kapalı bir şekilde duyrulmuştu. Bu duyurudan itibaren bugüne kadar oyun hakkında çıkan tüm detayları ise şimdi sizler için bir araya getiriyoruz.

 • Oyuna tıpkı The Sims 3: Katy Perry’s Sweet Treats paketindeki gibi sahne eşyaları eklenecek. Ancak bu sefer eklenen sahne eşyaları müzik konulu değil film konulu olacak.
 • Oyuna en ünlü film temalarını konu alan birçok eşya seti eklenecek.
 • Bu setler arasında vampir, vahşi batı ve süper kahraman temaları bulunacak.(Bunlar yalnızca doğrulananları, muhtemelen daha fazla set olacaktır)
 • Aynı zamanda bu eşya setleriyle birlikte, oyuna birçok film temalı kostüm ve saç da eklenecek.
 • The Sims 3: Movie Eşya Paketi’nde herhangi bir yeni ”trait” olmayacak
 • Oyuna birden fazla yeni radyo istasyonu eklenecek. Bu da birçok yeni soundtrack demek.
 • Oyunda yeni araba çeşitleri olacağı da onaylandı.
 • Oyunun çıkış tarihi ise 25 Eylül olarak listelenmiş.

18 Yorum

 1. island paradise yarın çıkıyor burkay.Peki ya bu eşya paketi son eklenti paketi mi?İn Future diye bir eklenti paketi çıkacağını duymuştum doğru mu?Bide yarın çıktığı gün internete düşermi island paradise :D ?

  1. Muhtemelen akşama kalmadan düşecektir. Evet, Fütüristik bir eklenti paketi daha çıkacak ancak Movie sanırım son eşya paketi olacak.

 2. the sims 3 island paradise ölüm şekillerini buldum 3 tane: 1.köpekbalığı
  ısırığı 2.tüplü dalışta boğulmak 3.susuz kalmak (denizkızları için)

 3. burkay ısland paradise çıktı ben indirdim setup.exe ye basıyorum ”error sims 3 uptade” filan bişeler diyo tmm diyincede yükeleme ekranı kapanıyo anladığım kadarıyla güncelleme yap diyo ama nasıl yapıcam güncellemeyi sims 3 üm korsan internetten indirmişdim cevaplarsan sevinirim.

 4. sims 3 sildim crack yapmadan bidaha denedim yine aynı hata napabilirim 1.50 sürümünün 1.3 gb olanını indiriyorum simvip sitesinden 1.3gb olan super patch tüm sürümlerle uyumlumu bi bilgin varmı yada napabilirim

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir