The Sims 3 Katy Perry’s Sweet Treats İncelemesi

The Sims 3’ün ilk mega eşya paketi olan ve Katy Perry’nin California Gurls adlı klibini konu alan Sweet Treats paketi ile birlikte Sim’lerimizi hiç olmadığı kadar ”şeker” bir hayat bekliyor.

Şeker temasına sahip olan paketimizle birlikte normal bir eşya paketinin 1.5 katı kadar içerik bizleri bekliyor. Bu da yaklaşık 90 adet içerik anlamına geliyor. Şu an için oldukça çekici gelior değil mi? Paketin henüz satış fiyatını söylemediğim içindir. Fiyata daha sonra değineceğim.

The Sims 3 Katy Perry’s Sweet Treats Paketi ile birlikte evlerimize muz şeklinde koltuk, dondurmadan sandalye, şekerden bisiklet gibi birçok şeker temalı eşya ekleyebileceğiz. Paketle gelen eşyalar konuya oldukça uygun ve güzel olmuş diyebilirim.(Hala kulağa hoş geliyor değil mi) Oyundaki kıyafetler ise tamamen Katy Perry’nin  gerçekte giydiği kıyafetlerin aynısı. Yine bu paket kıyafet konusunda da oldukça başarılı ve zengin içeriğe sahip.(Kıyafetler yine şeker temasına sahip) Yine Katy Perry’nin sahip olduğu birkaç(kıyafetlere göre oldukça az) saç türü de oyuna eklenmiş. Ayrıca bu paketle birlikte yine şeker temasına sahip üç adet de halka açık kamu arsası oyuna ekleniyor.(Yüzme havuzu, ”Bonbon” parkı, ”Cake” evi) Son olaraksa Katy Perry’nin Simce seslendirdiği ”Last Friday Night” şarkısını oyunumuzda görebiliyoruz.

Şu ana kadar her şey hoştu değil mi? Şimdi paketin fiyatına gelelim. The Sims 3 Sweet Treats (mega) Eşya Paketi’nin Türkiye satış fiyatı 80 Türk Lirası. Evet, ana-oyun fiyatıyla aynı. 80 TL’nizi 90 adet içeriğe vermek yerine üzerine 10 TL daha koyarak 180 adet içerik alabilirsiniz.(90 TL’ye üç adet eşya paketi alarak) Eğer sıkı bir Katy Perry hayranı değilseniz kesinlikle uzak durmanız gereken bir paket.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir