The Sims 3 Katy Perry Eşya Paketi İçin İlk Görüntüler

Birsüre önce internete sızan haberlere göre The Sims 3’ün altıncı eşya paketinin Katy Perry üzerine olacağını öğrenmiştik. Bu haberlerin arkasından uzun birsüre boyunca sessiz kalan EA, oyunu ilk defa resmi olarak duyurdu. Resmi olarak EA İspanya tarafından duyrulan oyun için bazı özellikler ve üç adet de ekran görüntüsü yayınlandı. Özelliklere ve resimlere aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyunun ismi ise ”The Sims ™ 3 Katy Perry Sweet Temptation ” olmuş.

The Sims 3 Katy Perry
The Sims 3 Katy Perry

 

The Sims 3 Katy Perry
The Sims 3 Katy Perry

 

The Sims 3 Katy Perry
The Sims 3 Katy Perry

Tamamı Katy Perry’den esinlenmiş olan onlarca eşyayı, kıyafeti, saçı ve hazır arsaları oyununuza ekleyin. The Sims 3’ü daha tatlı bir hale getirin. Üç adet hazır arsa ile(bir adet açık alan parkı, bir adet havuz parkı ve bir adet devlet arsası) şehrinizi Katy Perry temalı yerler ile döşeyin. Katy Perry’nin kliplerinde kullandığı birçok eşyayı oyununza ekleyin(Şeker eşyalar ve şeker gitar gibi)

Ayrıca oyunla birlikte Katy Perry’nin bir şarkısı oyuna Simlish olarak eklenecek. Oyun daha çok aksesuar üzerine yoğunlaşmış gibi gözük se de oldukça güzel eşyalar da getireceğe benziyor.

11 Yorum

    1. Henüz resmi bir fiyat belirlenmedi ancak diğer eşya paketleri gibi 30 lira civarında olması bekleniyor.

  1. zaten gelse gelse 2-3 saç kıyafet sahne eşyaları gelir bence bunu store seti yapmalılardı

  2. aaaa iyi bende alırım bende şimdilik 4 tanesi orjinal diğerlerini hep indirdim ama ben koleksiyon sürümü alırım

  3. Bence Şöyle Yapıyolar Şimdi late nightı anlatıyım İlk Önc elate night ta biraz bahçe türü objeler geldi Sonra ardından Outdoor Living Stuff geldi Şimdi ise showtimela gelen sahne eşyaları vardıya şimdide SP6 (yani stuff pack 6) ile sahne eşyaları vardır

  4. Bunu alıcaksam yanıma bir tane buzdolabı alsam iyi olur oyunda ağzımın suları akar:)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir