The Sims 3 Gelecek Eşya Paketleri

SimGuruJenn tarafından The Sims 3’ün gelecek eşya paketleri hakkında bir söyleşi yapıldı. SimGuruJenn’e göre gelecek eşya paketleri şunlar olabilirmiş:

The Sims 3 Eşya Paketi
The Sims 3 Eşya Paketi

 

SEÇENEK 1: The Sims 3 Storytelling Stuff

The Sims 3 Storytelling Eşya Paketi ile birlikte, artık Sim’inizin her şeye hazırlıklı olacak. Bu eşya paketi ile birlikte Sim’inizi bilim-kurgu kıyafetleriyle donatabilir ve tonlarca eşyaları kullanabilirsiniz. Batı dönemine ve daha birçok hikaye dönemine ait eşyalar ile birlikte evinizi döşeyin.

SEÇENEK 2: The Sims 3 Sports Stuff
The Sims 3 Sports Eşya Paketi ile birlikte sevdiğiniz takımı rahatlıkla destekleyebileceksiniz. Birçok spor aletinin yanı sıra spor temalı binalar, kıyafetler ve saçlar da oyuna eklenecek. Harika spor partileri verebileceksiniz.

SEÇENEK 3: The Sims 3 Party Stuff

The Sims 3 Party Eşya Paketi ile şimdi parti zamanı. Artık hayalinizdeki akşam yemeği partilerini yaratabileceksiniz. Harika evlenme partileri hazırlayabilecek ya da televizyon günleri düzenleyebileceksiniz. Açık büfe masaları ile unutamayacağız geceler yaşayın
SEÇENEK 4: The Sims 3 Teen Stuff

The Sims 3 Teen Eşya Paketi ile birlikte ”Genç” Sim’leriniz kendilerine has odalarını yaratabilirler. Özel geceler için ”cool” kıyafetler giyebilecekler. Birçok çocuk odası seti ve poster ile zenginleştirilmiş olan eşya paketi harika olacak.

SEÇENEK 5: The Sims 3 Decades Stuff

The Sims 3 Decades Eşya Paketi ile birlikte evinizi 70’lerin 80’lerin ve 90’ların dekorlarıyla döşeyebileceksiniz. Sim’inizi eski dönemin saçları ve kıyafetleriyle donatırken kendinizi dünde hissedeceksiniz. DA BOM!

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir