The Sims 3 Diesel’dan Sonra 5 Eklenti Olacak

The Sims 3 için bugün yayımlanan yeni güncellemeyi yüklerken The Sims 3 Launcher’ın alt menüsünde Diesel’dan başka 5 tane daha eklenti olacağı gözüküyor. Yani bu 5 paketi de sayarsak The Sims 3 için toplam 18 tane paket çıkmış olacak. Muhtemelen bunlardan 9’u eklenti paketi 9’u ise eşya paketi olacak.

0

6 Yorum

 1. Bence bole bisey olmaz.cunku herzaman 8 veya 7eklenti cikti sims 3 icin bunu uzatmazlar ayrica apartment life late nigt ta var digeride generations da var eger degisik.paketler fikarirlarsa bilmem oyle degilmi burkay

  0
  1. Apartment Life, tam olarak The Sims 3: Late Night’la oyuna eklenmedi. Biliyoruz ki apartmanda sadece kendi dairemizi görebiliyoruz Late Night ile. Apartment Life ve Universtiy’nin aynı paketle gelme olasılılıkları da var. Ayrıca 10 eklenti paketinin ve 9 eşya paketinin doğru olduğuna inanıyorum.

   0
 2. ben ise.
  10 paket 10 eşya olacağında inanıyorum
  bir yerde öyle gördüm
  10 paket oluyor da 10 eşya paketi olmaz mı ?
  son eşya paketi sürpriz olacak bana göre :)

  0
 3. Burkay sanırım yanlışın var ya da ben yanlış saydım bilemiyorum.
  Ancak toplam 18 eklenti çıkacak gibi görünüyor ve bunların 9’u Stuff, 9’u genişletme paketi. (Sanırım sayım yaparken Sims 3’ün logosunu da saymış olmalısın)

  EA, ilk oyun için 7, ikinci oyun için 8 ve üçüncü oyun için 9 eklenti çıkarmış olacak ve ivmeyi bozmayacak (bence).

  Diesel’dan sonra 2 Stuff ve 3 eklenti çıkacak ve toplam 9’ar paket olacak.
  Supernatural’i hesaba katmazsak çıkacak paketlerin biri Seasons diğeri ise şu an belli değil ancak benim de Apartment Life’tan yana ümidim yok.
  Ancak final paket de genişletme paketi olacak çünkü Sweet Treats ve Diesel Stuff peşpeşe çıktı.

  Site konusunda da şunu belirtmek isterimki haber ve duyurularında yoruma fazla yer veriyorsun. Sims 4 hakkında henüz en ufak bir bilgi yokken sen çıkış tarihine kadar tahminde bulunmuşsun. Sitenin daha sağlam ve güvenilir olması için resmî haberlerin üzerine fazla yorum yüklememeni öneririm.
  Siteni takip etmekteyim. :) İyi günler.

  0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir