The Sims 3: Diesel İncelemesi

Diesel

Avrupa’nın önemli kıyafet markalarından biri olan Diesel, The Sims 3’e yedinci eşya paketi olarak konuk oluyor. Diğer eşya paketlerinin aksine The Sims 3: Diesel’da kıyafetler üzerine yoğunlaşmış bir oyun görüyoruz.

Erkeklerin Yükselişi

The Sims 3: Diesel’da diğer eşya paketleri gibi yaklaşık altmış içerik oyuna ekleniyor. Az önce de dediğim gibi bunların çoğunluğunu kıyafetler oluşturuyor. Kalan küçük kısımda ise herhangi bir yeni saç yer almıyor. İlk defa bir eşya paketiyle erkek Simlere bu kadar içerik eklendiğini görüyoruz. Oyuna eklenen kıyafetlerin çoğu erkekler için yapılmış durumda ancak kadın Simlere de azımsanmayacak  kadar kıyafet ekleniyor. Ayrıca eklenen kıyafetlerin çoğu klasik The Sims 3 kıyafetlerinden oldukça daha güzel görünüyor.

Diesel Kalitesinde Eşyalar(!)

Kıyafetlerden kalan küçük kısmı ise yine Diesel imzalı eşyalar dolduruyor. Diesel Eşya Paketi ile birlikte oyuna yeni oturma odası, yatak odası ve yemek odası setleri ekleniyor. Zaten yeterli olmayan eşyaların bir de özelleştirme için yeterli olmadığı görünüyor(Eşyaların renklerini değiştirirken büyük sorunlar yaşıyoruz.  Örn. Değişmeyen renkler ve tam oturmayan renkler) Eklenen eşyaların birkaçı dışında kalan eşyalarda  ”texture’ bakımından da herhangi bir numara yok.

Sonuç olarak The Sims 3: Diesel Eşya Paketi kıyafetler üzerine yoğunlaşmış bir paket. Ancak bu kıyafet açıklığını The Sims 3: Outdoor Living Stuff alarak kapatabilirsiniz. Böylece hem güzel ve yeterli eşyaya hem de kıyafetlere sahip olmuş olursunuz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir