Sizce The Sims 4’e Hangi Paketler Satışa Çıkacak?

The Sims serisinin en çok heyecan uyandıran iki paketi olan Pets ve Seasons, oyunun en yeni halkası olan The Sims 4 için de satışa çıktı. Ayrıca The Sims 3: Late Night ile herkesin kalbine taht kuran ”şehir yaşamı” temalı bir paket- hatta Get Together’ı da sayarak iki- de indirilmeye sunuldu.

Tabii ki bu paketler dışında The Sims 4 için irili ufaklı onlarca paket yayımlandı. Seasons, Pets ve City Living’ten bahsetmemin nedeni ise, daha önce de dediğim gibi, bu paketlerin diğer paketlere göre çok daha fazla bekleniyor olması ve The Sims serisinde artık klasikleşmeleri. Yani herkes bu paketlerin bir gün satışa çıkacağını öyle ya da böyle biliyordu.

Böylece artık The Sims 4’ün ana iskeletinin bu paketlerle tamamlandığını söyleyebiliriz. Bundan sonra çıkacak paketler ise artık muhtemelen daha ”orijinal” olacaktır. Peki sizce bundan böyle The Sims 4 için ne tür paketler çıkacak? Oyunun gerçekçiliğini artıracak University Life gibi paketlere mi  yoksa oynanışı farklılaştıran ”Supernatural” tarzı paketlere mi öncelik verilecektir? En çok ne tür bir paket severdiniz?

Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın =)

15 Yorum

 1. Bana kalırsa öncelik university gibi bir pakete verilmeli liseyi bitirdikten sonra direk doktor ve bilim adamı olabilmek saçma genç yetişkinler bana kalırsa üniversiteye gitmeli eğer notlar iyi olursa doktor bilim adamı gibi meslekler seçilebilmeli.

 2. Bence tatıl yerleri eklenmeli. Bence Antalya gibi turistik yerler eklenmeli ve artık denizde yüzülmeli.

  Car Stuff (%100 Çalıntı)

  The Walking Dead Stuff

  Kylie Jenner Lips Stick stuff

  Gucci Kreasyon stuff

  Lady Gaga Stuff

  My Second pets Stuff

  Clock stuff

  Cow man game pack

 3. yok kesin olarak anladım ki simsin her serisinde bulunan ünlülerin sims 4’de olmamasını benden başka garip bulan yok, ne youtube videolarında bi söylem görüyorum ne de burda. abi yuh bu kadar mı sıkıcıydı ünlü hayatı hala deli gibi cadı peri istiyolar yorumlarda neden simler ünlü olamıyor diye soran yok

 4. Ben oyunda en çok Sims 3’teki açık dünyayı özlüyorum. Bir de create-a-style kısmını. Ah keşke onları getirme şansımız olsa. Mümkün geliştirmelerdense Ambitions paketi gibi hikayeyi derinden geliştiren bir paket gelmesini isterim.

 5. Supernatural gelmeyecekmiş gibi hissediyorum. Ama bir üniversite paketinin gelmesi gerek.
  Aslında bu üniversite paketiyle birlikte child ve teen simler için yatılı okul da gelse güzel olur. Kısacası tamamen okul temalı bir paket gelmeli.

 6. Evet ben de üniversite diye düşünüyorum. Fakat cas bölümünün sims 3teki gibi olmasını ve de tabiki açık dünya olmasını çok isterdim ??

 7. Bence çiflik hayatıyla ilgili bir paket çıkıcak bununla ilgli nir ankette yapılmıştı

 8. Açıkçası yaptıklarını batırıp laf yemek istemeyeceklerinden ve üstüne paketlerde olan animasyon sınırlarından dolayı Supernatural’ı getirirlerse bölük bölük getireceklerdir. University Life gelme olasılığı var fakat boş bit paket olarak çıkma ihtimali yüksek. Çünkü oyunun gerekliliğinden ve ekibin önceki işlerine bakarak interaktif ders eklemeleri zor bence Sims 4’e.
  Ama iyi birşey de var PreSchool dönemi. Ondan hayli animasyon ve meshler az olacağından ve Toddler etkileşimleri eklemek interaktif ders yapmaktan daha kolay olduğundan küçük bir kreş açmak gibi bir paket gelebilir. Çiftlik hayatıda Supernatural ile aynı sebepten gelemeyeceğini ön gördüğüm paketlerden. Gelemez yazıyorum diye gelmez anlamayın, gelir fakat boş gelir. İçine inek atıp saman koymazlar, tavuk koyup at koymazlar. Sıkıntlı bir durum yani.
  Ve yine ama yine söylüyorum ki garanti bir pakete oynayacaklar ve tahminimce boş olacak.

 9. Bence üniversite hayatı ve çiftlik hayatı tarzı paketler gelebilir. Çiftlik paketinde at, inek, tavuk gibi hayvanlar olabilir. Sims 3’te inek ve tavuk besleme seçeneği vardı.

 10. Cadılar,kurtadamlar, perilerin olmasını, üniversiteye gidebilmemizi, zamanda yolculuk yapabilmemizi isterdim. Ama ilk üniversteye gitmemizi isterdim. Simler liseye gittikten sonra hop lise terk. Zaten supernaturalı eklemeye bile zamanı yok EA’nın. Arabalar bi güncellemeyle gelse yani artık EA paraya para demiyor. Zaten ayda 1 On bin lira üstü kazanıyorlardır. Zaten zengin olmuşlar seasons ile. Biraz yenilik getirsinler. Zamanda yolculuğu sims 3 te yapardık. Ama artık o da yok. Sims 3’cüler için hava hoş. Ama ben sims3’ü uzun zamandır oynamıyorum, yine indirdim alışamadım. Tamam sims 4 te oyun akıyor ama oyunda kızlarda kirpik yok kirpik. 1 eyeliner var oda bazı gözlerde yok. Hadi getirmesinler geçtim. Oyun çok pahalı. Bugün oyunu almaya gittim 279 lira. Yok dedim bu kadar olmaz diye.

  1. Oyuna araba gelmicek çünkü oyun açık dünya değil ve şunu asla unutmayın EA şirketi sadece Sims oyunu yapmıyor EA şirketi şuanda dünyanın en zengin oyun şirketidir çünkü dünyada popüler oyunların yarısını onlar yapıyor örnek:

   FİFA – BATTLEFİELD – SİMS – NEED FOR SPEED – CRYSİS

   ve daha çok var.

 11. Arkadaşlar bence sims 4 hala eksik bir oyun oyunda meslek çeşitleri az ve üniversite zaten %100 gelecek.Sims 4 ün açık dünya olmama sebebi PC lerde kasmamasını sağlamak ve başarılı olmuşlar farkettiyseniz sims 3 sims 4’ten daha fazla kasıyor çünkü etraftaki her doku açık sims 3 te

  EA ekibi burda kafayı kullanmış ve düşük sistemli arkadaşları düşünüp oyundan açık dünyayı kaldırmışlar benim Bilgisayarımda şuanda sims 3 de 30-40 FPS alırken sims 4 te 60-70 oluyor aradaki fark çok büyük açık dünya sims 4 e gelmemeli

  1. Tabiki de bunun açık dünya ile alakası var fps olayının ama sims 3te optimizasyon berbattı eğer optimizasyon iyi olsaydı bana sorarsanız çok daha iyi bir performans sağlanabilirdi.Yoksa gta 5in aşırı derecede ayrıntılı ve büyük bir haritası var ama dandik denebilecek PC’ler bile kaldırıyor örnek.

 12. 1.Bence Sims 4 complete edition gelmeli millet her dakika paketlerini almak yerine tek seferde 1000 tl versin kurtulsun. O kadar çok ek paket ve gerekli gereksiz eklentiler çıkarıyor ki bu şart.
  2.Bence artık en ufak bişeyi eklenti yapıp 60-70 tl satmaktan vazgeçmeleride önemli bir unsur.
  3.Açıkçası ne geleceği belli olan oyun için şu gelse bu gelse demiyorum.Muhtemelen daha önce sims 3 te tutmuş olan paketlerini önden sims 4 çıkarıyor. Sonrada bi bakacan oyunda hiç yapmadıkları birşey deneyip onu koyacaklar. (örnek sims 3 into the furnite gibi ama bu verdiğim örnek sims 4 çıkacak bişey zaten demek istediğim bunun gibi hiç eklemedikleri bişey ekleyecekler.) Daha önceki serilerinden bilindik bir mevzu. asıl bomba sims 5 olacak artık komplesi 3000 tl mi olur 4000 tl mi olur bilemem.

 13. Bence üniversite paketi altında yeni işler ve arabalar gibi eşyalar eklenebilir ama sims 4 ekibinin tek bir esya için stuff pack çıkarmak gibi huyları var.Çiftlik tarzı bir paket çıkacağını duymuştum daha doğrusu anketler de o birinci gelmişti yine de ea takımı bu her an süprizlere açık olmamız lazım ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir