Bir Eşya Paketi Daha Mı? The Sims 4: Spooky Stuff!

Oyun çıkalı henüz daha 1 yıl bile olmadan EA rekor bir çıkışla bizleri onlarca içeriğe boğdu ve boğmaya devam ediyor. Oyunun eksikliklerini (!) başka nasıl tamamlayacaklar yoksa!? EA’in en son projeleri arasından çıkan bir sızıntı gelecek yeni içeriğin Spooky Stuff olma ihtimali yönünde. Tabi ki bunun bir söylenti olduğunu, gerçek olsa bile içerğin daha proje aşamasında olduğu için ne zaman çıkacağını yada kesin olarak çıkacağını söyleyemeyiz. Ama gelecek yeni içerikler hakkında fikir sahibi olmamızı sağlayabilir.

spookystuff

Bu arada aşağıdaki görüntüden de anlaşılacağı üzere bu eşya paketiyle birlikte oyuna “Spooky Costume Party” seçeneğinin eklenebileciği düşünülüyor.

Capture23

22 Yorum

 1. Bohunu çıkardılar artık. Para çalacağız diye çıkardıkça çıkarıyorlar. Zaten euro aldı başını gidiyo.

 2. Ben şahsen Stuff Paketleri beğeniyorum, sizi bilemem ama almak zorunda değilsiniz :D En çok ilgimi çekende ‘Toast to the new year in style’ oldu, yani Spooky Stuff Kasım’da çıkabilir ve Yılbaşı ile ilgili bir pakette yılbaşında çıkabilir :D

  1. Tabi haklısın fakat cadılar bayramı ile ilgili bir paketi bedava yapabilirler. Mesela geçen sene yılbaşı için yaptıkları bedava set gibi. Cadılar bayramı içinde aynı şeyi yapmalılar ;)

 3. 2. eklenti paketi daha çıkmadı 2 tane gamepack var 4 tane stuff var bir tane daha çıkıyo

 4. Çıkan paketler de adam akıllı bir şey olsa. Atacağım kendimi en sonunda bu ne ya…

 5. Ya bu ne abi euro dolar almış başını gitmiş alamıyoruz tüm paketleri sonra EA Türkiye satış yapamıyor diye Türkçe dil paketide çıkarmıyor FIFA 2016 2 vaya 3 Dil desteği getircekti aralarında Türkçe de çıktı sims 5 çıkıp Türkçe olmazsa deliririm.

 6. Bu kadar sık içerik çıkarmaları hakkında şikayetçi olanları anlayamıyorum. Beğenmiyorsanız almayın olur biter. Ne güzel çeşitlilik getiriyorlar işte :)

   1. Para sı*ıyorsun diyen yok zaten :) Her çıkan paketi alacaksınız diye bir şey de yok!

    1. Biliyorum yok ama söylenenleri anlamıyorum dediğin için tuhaf geldi. Çok güzel bir paket olsa elbette almaya değer fakat bırak 10€ ancak 2-3€ ederler. Sen ama al tabiki hepsini :)

     1. Fiyat konusunda haklısın :D Adamlar da biliyor sims4’ün acaip çıplak bir oyun olduğunu, toparlama aşamasında bu kadar acımasız yorumlara üzülüyorum. Herhangi bir şekilde kırdıysam seni kusura bakma :D

  1. Getirdikleri paketler adam akıllı olsa bir şey demeyeceğiz. Biraz daha üzerinde çalışıp daha iyi bir şey yapacaklarına oldu bittiye getiriyorlar. Üstelik para da yetişmiyor.

 7. Bence bu paket Get Together den sonra çıkar. Cadılar bayramı için çıkabilirler ama cadılar bayramı için geçen yılki gibi ücretsiz paket çıkarsalar çok güzel olur valla. Hatta bu paket o cadılar bayramı şeyiyle birleşse çok güzel olur. Bence paketlerin fiyatı artacak şimdi alıyorsanız alın çünkü euro ve dolar almış başını gidiyor ve TL daha da değersiz oluyor.

 8. Yaa bu ek Paketler baya hızlı çıkıyor. Hangisini alacağımı şaşırdım

 9. Ben hala Sims 4’e ısınabilmiş değilim. Bence çok gereksiz paketler çıkarıyorlar. Sims 3’te 1 ek paket yükleyince bile oyun şenleniyordu. Sims 4’te hiç de böyle birşey olmadı. Normalde korsan oynamayı sevmem, emeğe saygılı olmak lazım. Ama tabi fiyat fazla olunca önce korsan deneyeyim beğenirsem satın alırım dedim. İyi ki de almamışım. Hala Sims 3 favorim. Tabi bunlar benim fikirlerim, başkaları 4’ü daha çok sevmiş olabilir bişey diyemem. Ama resmen insanları kazıklıyor EA. :(

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir