SimsTR Paketleri, İndirebilmeniz için Sim Dünyası’nda!

Artık yayında olmayan SimsTR’de yayımlanmış (Lovenaville, SimTopia, Yılbaşı Sepeti) SimsTR Paketlerine, aşağıdaki indirme klasöründen ulaşabilir ve dilediğiniz paketi indirebilirsiniz:

SimsTR Paketleri (Yandex Disk Klasörü)

SimsTR Paketleri

Yandex Disk Klasöründekiler

SimsTR Paketleri Lovenaville

lovenaville_kurulum.exe – Lovenaville, Sevgililer Günü ÖZEL paketidir. Lovenaville, bir Sims 2 dünyasıdır (neighborhood). Bu pakette Sevgililer Günü temalı materyaller bulunur.

Görseller için »şu« albümü inceleyebilirsiniz. (ekleniyor)

SimsTR Paketleri SimTopia

simstr_simtopia_kurulum.exe – SimTopia (KOMPLE) Paketi, Sims 3 için hazırlanmış bir dünyadır (world). Bir “Sims 3 World”ünün yanında diğer materyalleri de içerir.

Görseller için »şu« albümü inceleyebilirsiniz. (ekleniyor)

SimsTR Paketleri Yılbaşı Paketi

simstr_yilbasi_sepeti.exe – Yılbaşına has materyaller içeren bu mini paket ile birlikte, Sims 2 oyununuz için kış temalı bir çok materyal edinebilirsiniz.

Görseller için »şu« albümü inceleyebilirsiniz. (ekleniyor)

SimsTR Paketleri SimTopia Lite ENGLISH

simtopia_lite_english .rar – Bu paket, SimTopia’nın minik versiyonudur ve ayrıca İngilizce’dir (SimsTR Gifts – Yabancılar için tertip edilmiş DOWNLOAD Forumuna has üretilmişti). Bu pakette Sim’ler ve Sim’lerle birlikte gelen harici içerikler (CC) yoktur. Sadece SimTopia kasabası (dünya), eşya ve SimsTR Designer ekibinin hazırladığı kıyafet, makyaj vs. materyaller bulunur.