The Sims Mobile’a Büyük Bir Güncelleme Geldi!

The Sims Mobile’ın çıkışından beri merakla beklenilen ”Sahil” bölgesinin kilidi sonunda açıldı. Sahil bölgesinin yanı sıra oyunun en yüksek seviyesi 40. seviyeden 50. seviyeye çıkarıldı. Ayrıca oyundaki günlük görevler kaldırıldı ve onun yerine çok daha işlevsel bir görev sistemi getirildi.

Yeniden Sahil bölgesine gelecek olursak bu bölgenin oyunculara yepyeni hikayeler ve görevler sunduğunu söyleyebiliriz. Bu bölge görsel olarak diğer bölgelerden tamamen farklı durumda ve Sağlık Merkezi ve Bilim Merkezi binalarıyla oyunculara yeni kariyer imkanları sağlıyor.

Bu güncellemeyle ilgili detaylı bilgilerin ve özelliklerin yer aldığı haberimiz ilerleyen günlerde yayımlanacak. Bu süre zarfı içerisinde aklınıza takılan tüm soruları bu habere yorum olarak sorabilirsiniz.

Sims Community’nin yapmış olduğu tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

5 Yorum

  1. Merhaba bu güncelleme ile birlikte gelen “bilgi ağacı” serüvenini nasıl tamamlayabilirim? Daha önceden yapmıştım fakat unutmuşum bir türlü yapamadım :D yaşlı birinden bir şeyler öğren diyor serüvende:)

  2. The sims mobil oynuyorum google playdan yükledim 29 seviyedeyim ama 16 agustostan beri güncelleme gelmiyor neden sadece avrupa ülkerine geliyorda bize türkiyeyemi gelmiyor

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir