The Sims Mobile: Emeklilik, Yadigarlar ve Karakter Özellikleri (Traits)

Oyundaki Tüm Karakter Özellikleri ve hangi karakterin hangi yadigarı gerektirdiğini anlatan özel tablom için makalenin »bu« kısmına gidebilir ve buraya dönmek için tarayıcınızın GERİ tuşuna basabilirsiniz. Ayrıca PİYANO HOBİsiyle ilgili güncelleme alıntısına da »buradan« ulaşabilirsiniz.

Create a Sim ekranından oluşturduğumuz her Sim, toplamda 4 adet karakter özelliği edinebilir.

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

Her bir yeni karakter açılımı, Sim’inizin hayatı boyunca edindiği tecrübeler sayesinde mümkün olur ve bunun için de her gün oyuna girmeli ve onu çeşitli etkinliklere sokmalısınız. Kariyer, hobi, ilişki etkinlikleri… Bunların her biri, günün sonunda onun yaş almasını ve yeni karakter açılımı için ilerlemesini sağlayacaktır.

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

^^ Oyunu oynarken bir ara bu ekranla karşı karşıya kalacaksınız ve isterseniz hemen o an, “Karakter Seç” butonuna basarak, Sim’iniz için yeni bir karakter daha seçebileceksiniz. Eğer “Daha Sonra Seç” derseniz, daha sonra herhangi bir zaman Sim’inizin Sim Paneline girip, KARAKTER ÖZELLİKLERİ sekmesinden ona yeni bir karakter seçebilirsiniz:

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

? Sim’inizin çabuk emekli olmasını istiyorsanız, karakter seçmekte gecikmeyin!

Bir Sim’iniz yeni bir karakter seçebilecekken bunu ertelerseniz, yeni karakter açılımı, siz bir öncekini seçene kadar duracaktır. Ne kadar etkinlik gerçekleştirirseniz gerçekleştirin, yenisi için ilerleme kaydedemeyecektir. Bir Sim’in emekli olabilmesi, onun yeterince tecrübe sahibi olmasını gerektirir ve bu da ancak kişiliğini tamamen zenginleştirdikten sonra (4 karakter açılımından bir süre sonra) mümkün olur.

Bir Sim yeterince tecrübe kazandıktan sonra emekli olmaya hazır hissedecektir ve bunu size bildirecektir:

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

Fakat SADECE siz isterseniz emekli olabileceklerdir. İstemiyorsanız, emekliye ayırmayabilirsiniz ve istediğiniz kadar o Sim’lerinizle oynayabilirsiniz. Bunun bir sınırı olmayacaktır. Eğer Sim’inizi şimdilik emekli etmek istemiyorsanız, daha sonra Sim Paneli / Karakter Özellikleri sekmesinden emekliye ayırabilirsiniz:

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

? Emekli olan her Sim, NPC (Non-Playable-Character / Kontrol-Edilemeyen-Karakter) formuna dönüşür ve bunun geri dönüşü yoktur!

Emekli olan Sim’leriniz, hem ondan sonraki nesil için bir yadigar bırakır, hem de işgal ettiği Sim yuvasını boşaltıp yeni nesillere yer açar. Fakat emekli olan bir Sim, tıpkı gerçek bir oyuncu Sim’i olmayan Bella gibi bir NPC olacaktır ve haliyle onu eve dahil etmeniz mümkün olmayacaktır. Yine de oynayabildiğiniz diğer Sim’lerinizle iletişime geçebileceklerdir. Yani bu bir ÖLÜM değildir. Sadece “emekliye ayrılmak” demektir.

Yadigârlar (Heirlooms), gelecek nesil Sim’lerinizin hayatını kolaylaştıracak bir takım tılsımlardan ibarettir (bazı özel karakter özelliklerini ve hobilerin kilitlerini açarlar). Her Sim’iniz emekli olurken gelecek nesile faydalı olacak bir aile yadigarı bırakır. Her bir yadigarın da GENEL / SEYREK / NADİR olmak üzere bir nadirlik seviyesi bulunur ve Sim’inizin bırakacağı aile yadigarı da bütün hayatı boyunca edindiği tecrübe ve azmine bağlı olacaktır.

ÖRNEK: Benim Sim’imin karakter özelliklerinden biri ŞANSLI diyelim. Ve bu karakterini, hayatı boyunca aşırı geliştirdi. Emekli olurken gelecek neslim için muhtemelen “Leaf’in ALTIN Şans Tılsımı”nı bırakacaktır. Ve bu da ŞANSLI karakterinin üçüncü seviye kilidini açacaktır. FAKAT illa SADECE SAHİP OLDUĞU karakterler arasından bir yadigar bırakacak diye bir kayde de yok, merak etmeyin.

Yadigar dediğimiz bu tılsımlardan her biri, ya var olan karakter özelliklerinin ikinci ve üçüncü seviyesini açar, ya da yeni bir karakterin kilidini açar ve bazıları da ikinci ve üçüncü seviyelerinin kilidini açar:

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

Nadirlik seviyeleri de böyle belirlenir. Karakter kilidini açanlar GENELikinci seviyelerin kilidini açanlar SEYREKüçüncü seviyelerin kilidini açanlar ise NADİR olan tılsımlardır.

Toplamda 55 yadigar bulunur. Bu yadigarlardan en fazla altı tanesini her gün mağazada da görebilir ve yadigar fişleriyle satın alabilirsiniz. Bu listedeki yadigar çeşitleri her 24 saatte bir yenilenir; listeyi baştan sona tarayan yadigar satışları görürsünüz. Yani illa Sim’inizin emekli olmasını beklemeye gerek yok (fakat Sim’leriniz size ücretsiz bırakacaktır).

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

Her bir yadigar, nadirlik seviyesince 40 yadigar fişi karşılığında alınabilir.

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

^^ Mesela almak istediğim bu “Morcubus’un Yankesici Tılsımı” isimli yadigar, GENEL nadirliğinde bir yadigar ve bunu 40 Yadigar Fişi karşılığında satın alabilirim. Böylece Sim’ime yeni bir karakter seçerken YANKESİCİ karakterini ona atayabilir ve her 5-10 ücretsiz sohbet esnasında diğer Sim’lerden 5 SimLira araklamasını sağlayabilirim (şu an, görevleri arasında 200 SimLirası kazanmamızı isteyen yeni kısa süreli bir etkinlik olduğu için araklama sayısını 2’ye indirmişler ama etkinlik bitince normale döner diye tahmin ediyorum). Ama mesela bu yadigarın ALTIN olanını da bulsaydım, Sim’im o zaman daha sık SimLira araklayabilecekti. (Bu arada diğer Sim siz iseniz, diğer Sim’lerden SimLira araklarken sizden SimLira eksilmiyor, korkmayın. ? Yankesici Sim’iniz, evinizdeki Sim’lerle konuşurken bile onlardan SimLira araklayabiliyor).

GENEL Yadigar: 40 Yadigar Fişi

SEYREK Yadigar: 40 Süper Yadigar Fişi

NADİR Yadigar: 40 Lüks Yadigar Fişi

^^ karşılığında satın alınabilir.

? Emekli olan Sim’iniz, elinizde zaten var olan bir yadigar da bırakabilir!

Bu durumda elinizde bulunan ikinci aynı yadigarı satıp karşılığında bir üst seviye YADİGAR FİŞİ alabilirsiniz. Satmak istediğiniz yadigar,

GENEL ise 4 Süper Yadigar Fişi karşılığında,

SEYREK ise 4 Lüks Yadigar Fişi karşılığında,

NADİR İse 8 Lüks Yadigar Fişi karşılığında satabilirsiniz.

Topladığınız ya da satın aldığınız her yadigar, deponuza gider (DEPO için, sağ yandaki ev ikonuna dokunarak İNŞA moduna girebilir ve depo sekmesine uğrayabilirsiniz). Bunları evinizde herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz elbette ama işe yaramaları için  böyle bir şey yapma zorunluluğunuz yoktur. Yeterli sayıda yadigar topladıktan sonra, Eşya Modu / Satın Al / Ödüller / Yadigar Vitrinleri reyonundan bir yadigar vitrini alabilir ve toplam 9 yadigarınızı bu vitrinde toplayabilirsiniz:

The Sims Mobile Heirlooms Retirement Charms Traits Emeklilik Yadigarlar Tılsımlar ve Karakter Özellikleri

The Sims Mobile: TRAITS

The Sims Mobil: Karakter Özellikleri

Bu tablodaki tüm karakter simgelerini, anlaşılır olması için sıfırdan oluşturarak (ve tabi ki oyundakinin aynısını yapmaya çalışarak ve Sims 4 ikonlarını kullanarak) ben hazırladım arkadaşlar. Sadece ŞANSLI karakteri TS4’te yoktu, onu da ücretsiz bir illustrator çalışmasından aldım. O yüzden üstlerinde yıldız bulunmamaktadır. Fakat bir karakterin üzerinde (★), (★★) ya da (★★★) yıldız bulunur. Birincisi, 1. seviye karakterdir. 2 yıldızlısı, karakterin 2. seviyesinin kilidini açmışsınız demektir ve 3 yıldızlısı ise karakterin 3. seviyesinin kilidini de açmışsınız demektir. Bir Sim’iniz, bir karakterin son seviyesi olan 3. seviyesine sahipse, o karakter özelliğinin getirisinden alabileceğiniz en fazla verimi alırsınız.

Söz konusu karakterin gerektirdiği yadigar ve açıklaması için, “Hangi Yadigar Gerekli?” sorusuna (►) dokunun ve eğer karakterlerde takıldığınız, anlamadığınız bir durum olursa makale altına yorum olarak bırakırsanız, cevaplarım:

Cömert
Biraz daha iyi günlük giriş ödülleri

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Poppy’nin Gümüş Cömertlik Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Hırslı
Bütün kariyerlerde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Gabby’nin Gümüş Hırs Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Gurme
Barista ve Mutfak kariyerinde biraz daha iyi ol

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Jenny’nin Gümüş Gurme Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Şanslı
Evdeyken ara sıra bonus TP al

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Leaf’in Gümüş Şans Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Flörtçü
Diğerleriyle flört ettiğinde ara sıra bonus al

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Chaz’in Gümüş Flörtçü Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
İyiliksever
Diğerleriyle arkadaşlık ettiğinde ara sıra bonus al

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini herhangi bir Sim’inize atayabilirsiniz fakat bu özelliğin 2. seviyesini açabilmek için Elmira’nın Gümüş İyilik Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Altın olanını bulursanız, bu özelliğin 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Kötülüksever
Diğerlerine hakaret ettiğinde ara sıra bonus al

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Carl’ın Kötülüksever Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Yankesici
Diğerlerinden ara sıra SimLira arakla

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Morcubus’un Yankesici Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Yaratıcı
Moda kariyerinde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Violet’ın Yaratıcılık Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Müziksever
Piyano ve Gitarda daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için DJ Candy’nin Ritim Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Karizmatik
İş ve Hukuk kariyerlerinde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için T.O.B.O.R.’ın Karizma Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Yetenekli
Tüm hobilerde çok daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Şef Cino’nun Yetenek Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Kendini Beğenmiş
DJ Kariyerinde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Gotik Oğlanın 10 Numara Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Aktif
Yogada biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Gonk’un Acayip Fit Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Parti Delisi
Partideyken ara sıra bonus (Tecrübe Puanı) TP’si al

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Buddy’nin Parti Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Çekicilik
Romantik Etkinliklerde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Yuki’nin Cazibe Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Dışa Dönük
Arkadaş Etkinliklerinde daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Hopper’ın Dışa Dönüklük Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Rekabetçi
Rakip Etkinliklerinde biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Lindsay’in Rekabet Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Dahi
Tıp kariyerinde çok daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Dr. F’in Dahi Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
Zanaatkarlık
Yazarlık ve Aşçılıkta biraz daha iyi

Hangi Yadigar Gerekli?
Bu karakter özelliğini bir Sim’inize atayabilmek için Trevor’ın Zanaatkarlık Tılsımı isimli yadigara sahip olmanız gerekiyor. Yadigarın Gümüş olanını bulursanız, bu özelliğin 2. seviyesini ve Altın olanını bulursanız, 3. seviyesini de açmış olursunuz.
İyi Yetişme
Bütün Etkinliklerde daha iyi

Bu karakter sadece yenidoğanlara özeldir!
Bu karakter özelliği, seçilebilen bir yapıya sahip değildir. Dünyaya getirdiğiniz bebek Sim’inizi etkinliklerle büyüttüyseniz, bebeğinizin kendiliğinden kazanabileceği bir karakter özelliğidir ve ödülü olarak da tüm etkinliklerde daha iyi olacaktır. Ve tabi ki diğer Sim’ler gibi 4 karakter özelliği daha edinebilecektir ve böylece toplamda 5 karakter özelliğine sahip olabilecektir.

The Sims Mobil’in 5 Nisan 2018 Güncellemesiyle Birlikte PİYANO HOBİSİ Yadigarında Yapılan Değişiklik »Makalemden« Alıntıdır:

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

? Artık Piyano Hobisi Yadigarını 350 SimPara karşılığında alarak bu hobinin kilidini açabileceksiniz!

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

Kaç zamandır beklediğimiz piyano hobisi yadigarının gizeminin sebebi belli oldu! Herkes bu yadigarı o kadar merakla bekledi ki, EA de onu 350 SimPara karşılığında servis etmeye karar verdi! Yani bu yadigarı fişlerle satın alamayacağız:

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

Bu pakette,

1 adet “Maestro’nun Kuyruklu Piyanosu” (Maestro’s Grand Piano Heirloom) Yadigarı
1 adet “Yeni Başlayanlar için Piyano” isimli piyano objesi bulunmaktadır.

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

Paketi satın aldığınızda piyano hobisine başlayabileceğiniz bu objeyi deponuzdan bulabilir ve hemen Simleyen Nağmeler öyküsüyle bu hobiye başlayabilirsiniz.

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates

The Sims Mobile Piano Hobby Heirloom Maestro's Grand Piano (Piyano Hobisi - Maestro'nun Kuyruklu Piyanosu Yadigarı Hot Tub Skin Texture Bug Sıcacık Küvet Jakuzi Hatası 5 Nisan 2018 Güncellemesi Updates


RuBi’den Herkese Kucak Dolusu Sevgiler! Bol Simsli Günler!

39 Yorum

  1. Merhabalar :) ben iki simimi emekliye ayırdım onlardan yadigarlar geldi ayrıca yadigar fişleri ile yaklaşık 4 tane yadigar açtım ama yadigar vitrini hala mobilyalar kısmında açılmadı neden böyle olmuş olabilir bir fikriniz var mı ? :)

    1. Bende de aynısı oldu. Gösterdiği yerdeki sarı oku tıklayınca mutfak tezgahlarını gösterdi. Ben de bir tanesini satın aldım ve hemen yadigar dolabı göründü

  2. Merhaba! Benim iki simim de emekli oldu ikinci kuşak simlerimi yönetiyorum su an onların da 4 karakter + iyi yetiştirmesi açık ama emekli edemiyorum nasıl emekli edebileceğimi söyler misiniz?

  3. Yeni bilgiler neden bulunmuyor.Daha oynamıyormusunuz? Bir çok şey şuan oyunda değişmiş.

  4. merhaba ben yeni sim ekleme etkinligini yapiyordum 4.bolumun 8/10 etkinliginde bana 3 etkinlik tamamlamam yaziyordu ama etkinligi bitirmem icin verilen sure 46 dk ydi ben 46 dk da nasil 3 uzun etkinlik tamamlayabilirimm ?

  5. Ben simimi emekli et butonu aktif çıktığı halde emekli edemiyorum.Oyundaki bir hatayla mı ilgili neden emekli edemiyorum?Arazide satın al butonu aktif olduğu halde arazide satın alamıyorum.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir