Sims Mobil’in Uzay Kaşifi Kariyer Serüveni YENİDEN Yayında!

The Sims Mobile severlere müjde! Sims Mobil’in “Uzay Kaşifi Serüveni“ni kaçıranlar ya da tamamlayamamış oyuncular için, Uzay Kaşifi Kariyer Serüveni yeniden yayında! ? Ayrıca bu serüveni tamamlamış olsanız da farklı ödüller kazanabileceksiniz.

ÖNEMLİ NOT: Kısa Süreli Etkinliği kaçırmamak için, şu an itibariyle yarım gün içinde (gerçek süresi 1 gündür), ilk aşama görevini tamamlamalısınız. Daha sonrasında 4 gün süreyle bitirmeniz istenecek olan etkinliği başlatabileceksiniz. Aksi taktirde başlatamazsınız.

 ? Serüvenin görevlerine, »bu« makalemizden ulaşabilirsiniz. ?

? Yukarıda verdiğimiz makaledeki görevlerin şu an yayında olan etkinliğin görevlerinden tek farkı 9. görevdir. Şu anki etkinlikte bulunan 9. görev, bir önceki etkinlikte yer almayan EKSTRA bir LlamaZoom görevidir. 9. görevden sonraki aşamalara 1 ekleyerek devam ederseniz (yani 10. görev aslında 9. görev olacaktır), kafanız karışmayacaktır. Ki her aşamanın kendine has bir açıklaması olduğu için, sıkıntı yaşamazsınız.

Serüveni daha önce tamamlayamamış olanlar,

The Sims Mobile Uzay Kaşifi Kariyeri Serüveni

Şu an yayında olan kısa süreli etkinliği tamamlayarak, ACAYİP ROKET isimli tılsımı kazanacaktır. Bu tılsım, “(Roket Bilimi) Uzay Kaşifi” kariyerinin kilidini açacaktır ve böylece;

SAHİL bölgesindeki BİLİM MERKEZİndeyken, eşya kataloğunu açtığınızda UZAY KAŞİFİ KARİYERİ isimli kategori aktif olacak ve bu reyondan Gözlemevi isimli objeyi alabilecek ve Uzay Kaşifi Kariyerine adım atabileceksiniz:

The Sims Mobile Uzay Kaşifi Kariyeri Serüveni

Serüveni daha önce tamamlamış olanlar,

The Sims Mobile Uzay Kaşifi Kariyeri Serüveni

Şu an yayında olan kısa süreli etkinliği tamamlayarak, Bleep’in Kurcalayıcı Tılsımı isimli tılsımı kazanacaktır. Bu tılsım, “Kurcalayıcı (Seviye 1)” isimli karakter özelliğinin kilidini açacaktır ve bu karaktere sahip Sim’ler, Cerrah ve Uzay Kaşifi Kariyerlerinde diğerlerinden biraz daha iyi performans gösterebilecek.

Serüvenin EKSTRA Ödülü

The Sims Mobile Uzay Kaşifi Kariyeri Serüveni İleri Teknoloji Teknisyeni Kıyafeti


RuBi’den Herkese Kucak Dolusu Sevgiler! Bol Simsli Günler!

2 Yorum

  1. Ben kaçırmıştım ?. Gelmesini çok istiyordum ve sonunda geldi. Etkinliği de bitirdim ?

    1. Biliyorum kuzum; o yüzden ilk aklıma sen geldin: Bu çocuk ne kadar da şanslı, diye! ❤? Güle güle kullan ödüllerini… ?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir