Hatayı Telafi Amacıyla Hasat Festivalinin Ödülü Yadigar Mağazasında!

? The Sims Mobile ekibinin bize sunduğu en son etkinlik olan “Hasat Festivali” süresince bazı oyuncular, sunuculardan ötürü oluşan bir hata yüzünden etkinliği tamamlayamamış, etkinliğin ödülü olan “Kabak Baharatlı Sevgililer Öyküsü”nün kilidini açan “Kabak Baharatlı Hikaye Kitabı” tılsımına sahip olamamıştı.

Ekibimiz; hatanın telafisi olarak, bu tılsımı Yadigar Mağazasına ekleyecek:

The Sims Mobile Hasat Festivali Hatası Telafisi

^^ Bu da demek oluyor ki Yadigar Mağazasından açacağınız herhangi bir sandık, size bu aile yadigarına sahip olma olasılığı sunuyor olacak: 

Yadigar Mağazasında 5 tip sandık vardır ve bunlardan biri, 20 saatte bir ücretsiz açılabilen “Aile Sandığı”dır. Ekibin belirttiğine göre bu tılsımı, ücretsiz açılabilen bu sandıktan kazanma şansınız da var. Ya da isterseniz, rastgele bir tılsım sunacak olan diğer sandıklardan birini açarak şansınızı deneyebilirsiniz fakat diğerleri, sandık tipince fiş ya da emekliye ayrılmış bir Sim gerektirir.

RASTGELE! ?


RuBi’den Herkese Kucak Dolusu Sevgiler! Bol Simsli Günler!

3 Yorum

  1. Abla sen şu son güncellemeye ne diyorsun… Artık eşyaların renklerini değiştirmek için bile SimLira ve SimPara istemesi, sonra artık istee göre değil de her şekide reklam izletmesi… Senin fikrin neler? Ben hiç memnun değilim :(

  2. #SimsNObile etiketiyle herkes sosyal medyada düşüncelerini EA’ya iletiyor. sende katılabilirsin.

  3. O değilde tuhaf şeyler oluyor. Herhangi bir simimi uzun vardiya ya başlatıp oyunu kapatıyorum. Birkaç saat sonra açınca en son koyduğum vardiyada değilde daha önceki görevi bitirdi diyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir