Showtime

The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi, The Sims 3’ün altnıcı eklenti paketidir. Ayrıca üçüncü eklenti paketinin yani Late Night’ın devamı niteliğinde sayılabilir. Bu eklenti paketiyle birlikte artık Sim’lerimiz birer şarkıcı, akrobat, DJ ve birer sihirbaz olabilirler. Ayrıca Showtime Eklenti Paketi’yle birlikte ilk defa The Sims 3’e online özellikler de geliyor. Artık Simport adı verilen bir ortamda Sim’lerimizi paylaşıp, duvarlarmıza bir şeyler yazıp, hikayelerimizi paylaşabiliriz. Ayrıca bu eklenti paketi için reklam yüzü olarak Katy Perry kullanılmıştır. Hatta Katy Perry için özel bir koleksiyon sürüm bile duyrulmuştur.

Artılar:

  • Sim’leriniz birer şarkıcı birer sihirbaz birer DJ ya da birer akrobat olabilirler. Ayrıca Sim’leriniz diğer Sim’lere bunları sergileyebilirler
  • Yeni online özellikler. Simport ile birlikte artık kendi duvarınıza sahip olacaksınız
  • Arkadaşlarınızı kendi şehrinize Simport özelliği ile davet edin
  • Kendi sahneni yarat. İster sisli bir ortam, ister modern bir ortam

Resimler

Fragman:

 

Türkçe Altyazı:

Çıkış tarihi: 6 Mart 2012

42 Yorum

  1. Araştırdım ama beceremiyorum kafam almıyo ne biçim bi kafaysa siz yardım edemezmisiniz?

    1. Eğer seninle aynı anda aktif olan ve Showtime eklenti pkaeti olan birisi varsa Sim’ini onun kasabasına yollayarak konser verebiliyorsun.

  2. Bende singer seçeneği çıkmıyor Professions a tıklıyorum şarkıcı çıkmıyor itfayeci,akrobat vb. şeyler çıkıyor nasıl yapabilirim? Acil Lütfen.

  3. Mükemmel Ben O Eklenti Paketini Alıp Hep Ünlü Gibi Birşeyler olmak istiyorum Tabi Hiç Almayı Düşünmüyorum Bana The Sims 2,The Sims 3 yeter. :)

  4. merhaba ben showtime var the sims 3 fakat ben jimnastic yapmasını istiyorum nasıl olur bu çünkü bir tür videolarda bazı kişilre simlerini jimnastic yaptırabliyor bende simime yaptıemak isitiyorum ama bulmadım bilgisiyardanda professions tıklıyorum olmuyo nasıl olunur jimnasitckiçi

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir