Send A Sim To Work

Tüm The Sims oyunlarında olduğu gibi The Sims Freeplay’de de Simlerin iş bulması ve işe gitmesi oldukça önemli. Çünkü iş demek daha fazla Simoleon demek. Şimdiki yazımızda ise ”Send a Sim To Work” görevinin nasıl yapıldığına  bakacağız.

Görevin Türkçe İsmi: Bir Simi işe gönder

Nasıl Yapılır: Öncelikle işe göndermek istediğimiz Simin, bir işe sahip olması gerekiyor. Eğer Simimiz işe sahipse Simimizi aktif Sim haline getirdikten sonra ”Bavul” şeklindeki butona basmalısın. Daha sonra işe ne kadar zaman kaldığı yazacaktır. İş zamanı geldiğinde ise yine o butona bastığınızda Siminiz otomatik olarak işe gidecektir. Böylece ”Send a Sim to Work” görevi bitmiş olacak.

25 Yorum

   1. Simlerimin hepsinin mesleği var ancak bavul her zaman pasif çıkıyor tıklayamıyorum o yüzden de işe gönderemiyorum. 3 gündür aynı görevdeyim. Bu görevi nasıl tamamlayabilirim yardımcı olabilir misiniz?

  1. Yani O sim aktif olacak. Mesela yatağa basıp Sleep dediğinizde o Sim uyuyacak.

 1. benim anlamadığım nasıl bir işe sahip olcaz demek istediğin uyumak elini yıkamak duş almak gibi mi yoksa çalışmak anlamındamı

  1. Haritadaki gri ikonlara basarak inşaat yapabilirsin. İnşaat ekranında sana binayı yapmak için neler gerektiğini yazacaktır.

 2. İşe göndermek için şu gerekiyormuş ama anlamadım belki sen anlarsın şunu diyor:You need to complete more tasks to build the community center.Your current goal is:Inspire a sim by using a cupcake diyor ne demek istiyor yardımcı olurmusun?

  1. Ekranın sol alt kısmılarına doğru kek şeklinde sarı bir simge olmalı. Ona basmalısın.

  1. Bir Simden bir başka Sime geçmelisin. Sol taraftaki seçeneklerden geçebilirsin.

 3. İş yerim var simde orda çalışıyor ama bavul işareti gri ve ona basamıyorum yardımcı olurmusunuz

 4. İşten daha kısa sürede nasıl dönebilirim karakterim 7 saat işte çalışıyor.

 5. Benim simim işe gitmiyor lütfen yardımcı olur musunuz işe gideceği vakit araba geliyor ama gitmiyor sonra iş yerinin binanın yanına geldim bastım bel ki öyle olur diye ama girmiyor sürekli butona basıyorum work diye gitmiyor olmuyor resetledim Simi gene gitmiyor hani sol üst köşede ne yapacakları çıkıyor ya o kapanıyor işte basıyorum kapanıyor neden oluyor bana yardımcı olur musunuz lütfen

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir